Symfonia rozszerza sieć instytucjonalną z przejęciem ulicy

Główna » Technologia » Symfonia rozszerza sieć instytucjonalną z przejęciem ulicy
Wysłany przez:
forex-generator

Platforma technologii komunikacji , Symphony, rozszerzyła swoją sieć instytucjonalną z przejęciem kontrahenta Mapping Platform Streetlinx.

Symphony powiedział, że akwizycja zapewnia go zaktualizowanym weryfikowanym katalogiem, który będzie niezbędny do zwiększenia wydajności i zmniejszenia ryzyka w komunikacji handlowej.

“, ponieważ przyspieszamy z katalogu do rozwiązań tożsamości, Streetlinx przynosi pełne spektrum profesjonalistów inwestycyjnych weryfikowanych tożsamości, w tym menedżerów portfela, handlowców, analityków badawczych i zespołów sprzedaży, które wzbogacą już ustanowioną i aktywną społeczność Symfonii o pół miliona Specjaliści finansowi – powiedziała Symfoniczna dyrektor wykonawczy, Brad Levy.

Levy, byłego Goldman Sachs Weteran, który został mianowany CEO Symfonii w kwietniu, powiedział wcześniej, że zamierza rozszerzyć firmy oferujące przez partnerstwa i przejęcia.

Nabycie Streetlinx podąża za ostatnią nabyciem specjalistycznych technologii Cloud9 Transakcji Goice Cloud9 w czerwcu, aby rozszerzyć się w handlu głosowym.

Połączone oferty skonsolidowanego handlu głosowego z przetwarzaniem języka naturalnego (NLP) i automatyzacji pozwoliłyby na bardziej zintegrowany i bezpośredni sposób przekazywania użytkowników przednich.

“Łączenie Symphony jest idealnym dopasowaniem dla klientów ulicy i dla nas jako zespołu. Nasza kombinowana ofiara rozszerzy zakres zastosowań i zwiększy szerokość przypadków użytkowania dla naszych użytkowników przed frontem do Back Office”, powiedział Gary Gotshaw, CEO , Streetlinx I. “Jesteśmy zachwyceni dołączenie do tak silnej marki i kultury. Ta umowa po prostu formalizuje, co było jak partnerstwo od samego początku “.

Post Symphony rozszerza sieć instytucjonalną z akwizycją ulicy w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*