Szef handlu na rynkach NatWest od wyjeżdża do europejskiego biznesu w RBC

Główna » Sprzedaj stronę » Szef handlu na rynkach NatWest od wyjeżdża do europejskiego biznesu w RBC
Wysłany przez:
forex-generator

RBC Capital Markets wyznaczyły dawny szef handlu kredytowym na rynkach NatWest, aby udać się do europejskiego biznesu handlowego kredytowego, handlu może ujawnić.

Według wewnętrznej notatki Ian Devine dołączyło do RBC Capital Markets jako szef obrotu pożyczki lewarowanej i będzie odpowiedzialny za pracę z podziałem bankowości inwestycyjnej instytucji w celu wspierania swojej podstawowej franczyzy i wtórnego obrotu transakcji w przestrzeni pożyczek lewarowanych Kontynuuje budowanie działalności bankowej lewarów i finansów finansowych w Europie.

“Będzie on odpowiedzialny za dostarczenie najlepszej w swojej klasie do europejskiej bazy klientów firmy i będzie odgrywać fundamentalną rolę w budynku na istniejącym tempie” – powiedział RBC w notatce.

dołączy do RBC od rynków NatWest, gdzie był szefem handlu pożyczkami przez ostatnie siedem lat.

Przed dołączeniem do rynków NatWest, Devine Spędził trzy lata jako szef handlu kredytowym rolem kredytowym, również służąc w różnych rolach w GE Capital, Bank of Szkocji, UBS i HSBC.

Jego spotkanie wynika z kilku innych nowych dodatków dokonanych przez RBC w ciągu ostatnich kilku miesięcy w różnych oddziałach, w tym dawnych edytora handlowego, Hayley McDowell, który został mianowany EU EUMAS ELECTION handlowca i konsultant konstrukcji struktury rynkowej oraz byłych specjalistów efektów instytucjonalnych Morgan Stanley Stanley, Lucy Heighton, który dołączył do RBC jako dyrektora i handlarz sprzedażowy z siedzibą w Londynie.

Wcześniej w 2021 r. RBC wyznaczył również nowych europejskich dyrektorów operacji w lipcu po uprzednio poradzi sobie przez prawie 12 lat w instytucji.

Szef handlu położonymi na rynkach po NATWEST od wyjeżdża do europejskiego biznesu w RBC pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*