Szef TradeWeb i współzałożycieli Olsky Steps Down

Główna » Technologia » Szef TradeWeb i współzałożycieli Olsky Steps Down
Wysłany przez:
forex-generator

współzałożyciela TradeWeb i dyrektor generalny, Lee Olesky, wszedł z czele z czera w ofercie wspierania ustalonego etapu wzrostu egzekucyjnego handlu dochodowego.

Wymiana Olsky’ego jest obecne TradeWeb Markets Prezydent, William Hult, który był z TradeWeb od 2000 r. I w swojej obecnej roli od 2008 r., Odpowiedzialny za wzrost kredytów hipotecznych i hurtowych elektronicznych rynków handlowych.

Olsksky przyjmie rolę Przewodniczącego Zarządu w tym miesiącu i zejść ze swojej roli dyrektora głównego w dniu 31 grudnia później w tym roku.

On był dyrektorem Głównym Spółki od 2008 r. Po współtworzeniu go z Jimem Toffey 25 lat temu i ma zasadnicze znaczenie w jego rozwoju jednego z wewnętrznych stałych dochodów elektronicznych platform handlowych na rynku obok takich jak Markexess i Bloomberg .

Śledzenie przywództwa Nowości wcześniej w tym miesiącu, że TradeWeb przekroczył 1 miliard dolarów w rocznych przychodach po raz pierwszy w ubiegłym roku, napędzany przez średnią dzienną objętość handlu ponad 1 bilionem 1 USD.

“Ponieważ rozpoczęliśmy TradeWeb w 1996 roku, jestem niezwykle dumny z tego, w jaki sposób firma kontynuowała ewoluować w sposób niedaleko stałym” – powiedział Olsksky.

“z funkcji Fintech Start-Up do 20 miliardów dolarów firmy, co ja Jestem najbardziej dumny, jest zespołem ludzi, z którymi byłem tak szczęśliwy, by kojarzyć się z ostatnimi dwoma dekadami. Jest to ich profesjonalizm, ciężka praca i wyjątkowy talent, który zapewnił silnik wzrostu i stworzył kulturę doskonałości w TradeWeb. ”

TradeWeb ogłosił kilka innych zmian wyższych przywództwa, w tym odejście przewodniczącego marki Martin, która zestąpiła po trzech latach i powołanie dyrektora, Paula Madoff, jako dyrektor ds. Niezależnego Niezależnego Dyrektora.

. “Współpraca jest dużą częścią tego, jak pracujemy z klientami i kolegami w TradeWeb, a to naprawdę zaczęło się od Lee na szczycie” – powiedział Hult. “Doceniam Lee w biurze obok nieco dłużej, gdy pracujemy razem zapewnić bezproblemowe przejście. ”

Post TradeWeb wódz i współzałożyciela Steps Down pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*