Sześć uruchamia dane o cenie obligacji komunalnych za pośrednictwem ceny AI-PRICE

Główna » Systemy obrotu » Sześć uruchamia dane o cenie obligacji komunalnych za pośrednictwem ceny AI-PRICE
Wysłany przez:
forex-generator

Gdy zamieszanie na rynkach o stałym dochodzie popycha firmy do poszukiwania dalej alternatywnych opcji inwestycyjnych, obligacje miejskie stały się zaskoczeniem. Chociaż był to trudny rok dla rynku obligacji miejskich, wzrost rentowności przyciąga menedżerów inwestycji na rynek, aby skorzystać z okazji.

Jednak pomimo burzliwej zmienności na rynku stawek amerykańskich mniej niż 3% bez podatku stałych kuponów amerykańskich obligacji miejskich obecnie handluje codziennie, wpływając na odkrycie cen i przejrzystość tych obligacji. Dostęp do zestawów danych staje się coraz niezbędny, aby utworzyć dokładną cenę, umożliwiając uczestnikom rynku bardziej skuteczne zarządzanie ryzykiem i podejmowanie lepszych decyzji handlowych.

Six zajął się tym problemem, współpracując z TradeWeb, aby zaoferować swoim klientom dostęp do Municipal Proce, który zapewnia kombinację zastrzeżonych danych, uczenia maszynowego i inne metody nauki danych.

Usługa zapewnia codzienne ceny ponad 960 000 obligacji komunalnych z wykorzystaniem danych wejściowych z danych opublikowanych przez Municipal Securities RuleMing Board (MSRB) i zastrzeżone dane z platformy TradeWeb.

SHAI Popat, dyrektor zarządzający, główny produkt i strategia komercyjna Informacje finansowe w wieku szóstym, powiedział: “Dzięki tej współpracy z TradeWeb Six oferuje swoim klientom większy poziom danych obligacji komunalnych do zasilania systemów operacyjnych i zarządzania ryzykiem. Klienci mogą otrzymywać Dane te w znormalizowanym formacie, w połączeniu z naszymi wysokiej jakości stawkami, danymi cenowymi i danymi referencyjnymi, a także z renomowanymi działaniami korporacyjnymi i danymi regulacyjnymi. ”

LISA Schirf, dyrektor zarządzający, globalny szef strategii danych w TradeWeb, dodał: “Dzięki długiej historii w przestrzeni obligacji miejskich z radością oferujemy rozwiązanie, które zwiększa przejrzystość i dostępność dla dla przejrzystości i dostępności dla Klienci sześciu. Uważamy, że Municipal AI-CRICE MIEJSKIE Tradeb reprezentuje kolejną granicę w stosowaniu danych, aby pomóc rynkom bardziej wydajne dzięki wysokiej jakości, dokładnemu śróddziennikom i zamyśleniu cen referencyjnych. ”

Post Six wprowadza dane o cenie obligacji komunalnych za pośrednictwem Proce ADEAB, które pojawiło się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*