T. ROWE Cena wybiera rozwiązanie FlexTrade EMS, aby wspierać branżę o stałym dochodach

Główna » Technologia » T. ROWE Cena wybiera rozwiązanie FlexTrade EMS, aby wspierać branżę o stałym dochodach
Wysłany przez:
forex-generator

Gigantyczna cena T. ROWE zintegrowała rozwiązanie dochodów o stałym dochodowym FLEXFI, w celu wspierania jej instytucjonalnego działalności dochodowej, w tym zarządzania swoim obrotem. FLEXFI jest częścią systemu zarządzania realizacją FlexTrade FlexTrader.

Rozwiązanie oferuje pojedyncze źródło Multi-Asset EMS i scentralizowany koncentrator do wykonania, danych, analitycznych, raportowania i automatyzacji.

“Rozwiązywą złożoność rynków o stałym dochodzie wymaga partnerstwa z innowacyjnymi firmami, aby uzyskać najwięcej z platform handlowych i dodać wartość dla klientów” – powiedział Dwayne Middleton, szef stałego dochodu handlu dla T. Rowe Associates. ” Flexfi EMS Rozwiązanie z Flextrade było naszym wyborem po dokładnym poszukiwaniu partnera FI EMS. ”

“Wierzymy, że ich rozwiązanie jest najbardziej wszechstronne i zaawansowane na rynku. Technologia Flextrade wyrównuje się do naszych planów na interoperacyjność pulpitu i Obsługuje łączność rynkową, aby wykorzystać źródła płynności w dzisiejszych fragmentowanych rynkach o stałym stopniu. ”

Rozwój podąża za rozszerzeniem danych analizy kosztów transakcji przed handlowej dostępnych na FlexTrader EMS w lutym poprzez współpracę z IHS Markit.

Analytics z IHS Markit są teraz bezpośrednio osadzony w Blotter EMS “, aby umożliwić firmom boku, takie jak T. Rowe Cena, aby usprawnić swoje przepływy pracy i dokonać lepszych decyzji handlowych w punkcie handlu.

Kilka innych głównych instytucji zintegrowała EMS EMS Flextrade w ostatnim roku, w tym South African Investment Investment Coronaation and Lyxor Management Asset Management, który odpowiednio wybrał flexNows w październiku i luty.

Post T. Rowe Cena Wybór FlexTrade EMS Rozwiązanie do obsługi stałego dochodowego działalność wydawała się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*