Technologia Bloomberg coraz częściej gastronomiczna w celu wielokrotnego składnika

Główna » Technologia » Technologia Bloomberg coraz częściej gastronomiczna w celu wielokrotnego składnika
Wysłany przez:
forex-generator

Global Global Head of Side Shound Solutions, Ian Pectett, powiedział, że firma koncentrowała się na ujednolicaniu funkcji wzdłuż procesu zarządzania zamówieniami, aby pomóc w boku zakupu osiągnąć większą wydajność podczas obrotu całego portfela.

Peckettet podkreślił, że konsolidacja między instytucjami doprowadziła do znacznie szerszego zakresu aktywów, które są uwzględnione w portfolio, podczas gdy ciągły popyt na optymalizację przepływu pracy w ostatnim roku doprowadził do firm zwiększonych apetyt dla roztworów wielobiorniczych w celu poprawy wydajności.

Bloomberg coraz częściej chce zmaksymalizować możliwości badawcze i dane ESG w terminalu do przejścia przez informacje za pośrednictwem procesu zarządzania zamówieniami i oferowanie rozwiązań w zakresie zarządzania portfelem, budownictwem i wdrażaniem, a także zarządzania ryzykiem i możliwościami postpoziomowymi w całym aktywach Zajęcia, powiedział Pectet.

“Organizacja jest wygląda znacznie więcej na całym cyklu życia inwestycji. Coraz bardziej rozpoznamy, że celem wydajności wymaga, aby podzielić się wielu tradycyjnych silosów. Możesz być skuteczny w każdej z tych indywidualnych funkcji, ale w agregacie brakuje ci okazji, “Pectett powiedział handlu.

“Budujemy narzędzia, aby umożliwić zoptymalizowanie portfolio, przynosimy do zabawy takich jak zapasy, abyś nie tylko mógł powiedzieć, że byłoby to idealne obligacje do kupienia, ale są idealne i są dostępne. Patrząc także na to, w jaki sposób przynosimy dane post-handlowe, np. Niefencjonujące prawdopodobieństwo, w górę w procesie inwestycyjnym. Funkcje te tradycyjnie były całkiem [ Lepsze zwroty. ”

Globalizacja i konsolidacja oznaczała, że ​​firmy kupujące są coraz częściej zawierają wiele klas aktywów w ich portfelach, w przeciwieństwie do jednego. Buy-Side Heavyweight Blackrock ogłosił plany w maju, aby przynieść więcej możliwości handlowych z wieloma aktywami do jego flagowej platformy Aladdin poprzez współpracę z dostawcą systemu handlowego Flextrade.

Według Pectett, rozszerzenie to oznaczało, że instytucje wymagały wielu systemów, co spowodowało wyzwania operacyjne, że firmy są chętne do usunięcia za pomocą technologii.

“Sky-Side przechodzi przez fazę, w której jest bardzo koncentruje się na wydajności operacyjnej i opracowania, jak usunąć ograniczenia z modelu operacyjnego”, powiedział

“Niektóre z tych ograniczeń mają różne systemy siebie lub posiadające systemy, które wspierają tylko podzbiór klas aktywów. Wiele firm prawdopodobnie rozpoczęło się od oddzielnych zdolnościach pochodnych stałych dochodowych i osobnych zdolnościach pochodnych kapitałowych, ewentualnie na różnych systemach, które tworzy złożoność operacyjną. To, co widzimy, to, że ludzie próbują usunąć te ograniczenia. W idealnym świecie byłbyś w stanie handlować każdą klasą aktywów w każdym regionie. ”

Wśród rozwiązań multi-zasobów, które należy opracować przez Bloomberg w świetle tego trendu efektywności operacyjnej na stronie kupującej, jest świeżo uruchomiona model ryzyka nowej generacji i przypisania, Mac3, który buduje naraz z przejęciem analityki ryzyka Barclays i Rozwiązania indeksowe (BRAS) Biznes w 2016 r.

“NINIEJSZY [MAC3 Modele Ryzyko] jest prawdziwie przekonującym ofertą klasową multi-zasobów. Wykonaliśmy jakieś naprawdę różnicowanie i wyrafinowane rzeczy pod względem tego, jak pozwoliliśmy ludziom korzystać z nich Modele ryzyka zarówno do przeglądu, jak i podstawy konstrukcyjnej oraz rozpoznają, że używają ich na różne sposoby. Oni mają znacznie więcej reagowania, ale także masz możliwości do melodii do różnych horyzontów, więc czy chcesz zwrócić Jesteś wysoką częstotliwością lub niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem aktywów, a ty bierzesz bardzo długoterminowy widok, możemy teraz dostroić nasze modele ryzyka, aby dać ci to oczekiwanie – zawarł.

Technologia Post Bloomberg coraz bardziej gastronomiczna na bok na multi-zasobach pojawiła się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*