Technologia NASDAQ JEDZENIE Crypto Exchange

Główna » Technologia » Technologia NASDAQ JEDZENIE Crypto Exchange
Wysłany przez:
forex-generator

NASDAQ zawarł umowę technologiczną z Brazylii Exchange Cryptocurrency Exchange Digitra.com, aby zapewnić inwestorom instytucjonalnym na całym świecie możliwość handlu na Digitra.com.

Giełda kryptograficzna oferuje obecnie handel w Bitcoin, Ethereum i USDC, z planami rozszerzenia dodatkowych 50 klas aktywów i monet do końca tego roku. Zbudowany na technologii infrastruktury rynkowej z NASDAQ, Digitra.com wykorzystuje dopasowane technologie do świadczenia usług handlowych dla swoich klientów.

“Nasza współpraca technologiczna daje nam solidne podstawy do rozwoju i budowania nowych funkcji dla naszych klientów”.

Platforma usług rynkowych Nasdaq została zaprojektowana do skalowania w miarę wzrostu rynku i obejmuje nowe klasy aktywów na platformie handlowej – zapewniając dodatkowe możliwości dopasowywania.

“NASDAQ zapewnia duże doświadczenie i wiedzę specjalistyczną w zakresie kapitału Technologia rynków Digitra.com i naszej branży ” – powiedział Rodrigo Batista, założyciel i dyrektor naczelny Digitra.com.

“Nasza współpraca technologiczna daje nam solidne podstawy do rozwoju i budowania nowych funkcji dla naszych klientów”.

Roland Chai, wiceprezes wykonawczy i szef platform rynkowych w NASDAQ, dodał: “Nasza technologia infrastruktury umożliwi Digitra.com odporna skalowanie platformy i spełnianie wyrafinowanych wymagań dotyczących wydajności od swoich klientów”.

Post NASDAQ Technology stuknięta przez Crypto Exchange pojawiła się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*