Technologia Nasdaq napędzają amerykańska start-upowa, wspierana przez Goldman Sachs 

forex-generator

Technologia Nasdaq napędzają amerykańska start-upowa, wspierana przez Goldman Sachs A start-up amerykański system obrotu wspierany przez takie firmy jak Goldman Sachs i Bank of America wybrał platformę realizacji z Nasdaq, aby zasilić swój nadchodzący alternatywny system obrotu (ATS).

Platforma realizacji Nasdaq będzie w pełni obsługiwać PureStream ATS, który ma zostać uruchomiony w drugim kwartale tego roku, w tym zarządzanie operacjami systemowymi, kontrola ryzyka, nadzór miejsc, sprawozdawczość handlowa i ułatwienia w rozliczaniu.

PureStream twierdzi, że jego ATS pozwoli inwestorom instytucjonalnym na wykonywanie transakcji do 40 razy szybciej bez wpływu cen na ich wdrożeń portfela. 

Używa procentowych typów zmowań opartych na stopach procentowych do regulowania dopasowań i pozwala przedsiębiorcom odkrywać ceny za pomocą rynkowych raportów handlowych ze skonsolidowanej taśmy, a nie wyłącznie z krajowej najlepszej oferty i oferować ofertę.

Wiadomości następuje po ostatniej serii A rundy finansowania, gdzie PureStream podniósł 14.000$000 dolarów od głównych uczestników rynku, w tym Goldman Sachs, Bank of America i AllianceBernstein. Nasdaq Ventures również uczestniczył w rundzie finansowania.

“Zmieniając podstawę meczu i wirtualizacji odkrycie cen, unikalny model biznesowy PureStream umożliwia algorytmiczne zlecenia do wyszukiwania, znajdowania i uzyskania większej płynności szybciej bez wpływu na cenę”, powiedział Valerie Bannert Thurner, SVP i szef buy-side i sprzedaży rozwiązań dla technologii rynkowej w Nasdaq. 

“We współpracy z Nasdaq, PureStream płynnie wykorzysta nasze doświadczenie operacyjne na rynku i skalę technologiczną, aby skutecznie zarządzać swoim wewnętrznym rynkiem, dalej zmniejszać wydatki i zapewniać możliwość większej działalności generującej przychody, gdy wprowadza na rynek innowacyjny.”

Technologia kompleksowej realizacji przez Nasdaq zasila ponad 2300 firm w 50 krajach, w tym operatorów infrastruktury rynków kapitałowych, uczestników rynku, banków i organów regulacyjnych.

“Nasza wizja stworzenia tego nowego instytucjonalnego systemu obrotu nie byłaby możliwa bez naszego partnerstwa z Nasdaq i wykorzystania wiodącej w branży technologii rynkowej”, dodał Armando Diaz, dyrektor generalny PureStream Trading Technologies. “Kiedy rozpoczynamy nasze wysiłki, czas na rynek, niezawodność infrastruktury i skalowalność są kluczowymi komponentami sukcesu”.

Po technologii Nasdaq do zasilania usa start-up systemu obrotu wspierane przez Goldman Sachs pojawił się pierwszy na Handlu.