TORA dodaje dostęp do platformy TP ICAP RFQ za pośrednictwem OEMS  

forex-generator

Trading dostawcy systemów TORA rozszerzyła swój system zarządzania zleceniami i wykonaniem (OEMS) o dostęp do platformy żądania wyceny (ZO) od międzydealerskiego brokera TP ICAP dla płynności kapitału własnego i ETF.

Przeniesienie oznacza, że klienci OEMS TORA uzyskają dostęp do puli 14 500 instrumentów TP ICAP i ponad 30 dostawców płynności za pośrednictwem platformy Fusion RFQ.

“Połączenie pomoże klientom poszukującym szybkiej, natychmiastowej realizacji zarówno płynnych, jak i niepłynnych instrumentów”, powiedział Patric Okumi, szef sprzedaży EMEA dla TP ICAP Fusion RFQ. “Jesteśmy szczególnie podekscytowani bezproblemowym przepływem pracy, który zapewni natywna integracja”.

Platforma Fusion RfQ jest skierowana do funduszy hedgingowych, zarządzający majątkiem oraz banki prywatne handlujące klientami w ogólnoeuropejskich i amerykańskich akcjach jednoadłubowych i funduszach ETF.

dostawcy płynności mogą oferować klientom ceny dwustronne na platformie w żądanych rozmiarach, a silnik zwraca klientom najlepszą ofertę i ofertę realizacji anonimowo za pośrednictwem wielostronnego instrumentu handlowego TP ICAP (MTF).

“Cieszymy się, że Fusion RFQ żyje na platformie TORA, nowa integracja zapewni użytkownikom szybką i skuteczną realizację bez konieczności negocjowania”, powiedział Chris Jenkins, dyrektor zarządzający TORA. “To nie tylko znacząco poprawi efektywność przepływu pracy, ale także zapewni większą płynność i dostęp do rynku.”

Partnerstwo z TP ICAP następuje po dalszej ekspansji TORA oEMS w tym roku, w tym dodanie stałych możliwości handlowych dochodów w październiku. Wkrótce potem TORA zintegrowała OEMS z platformą handlu obligacjami elektronicznymi London Stock Exchange Group MTS BondsPro.

post TORA dodaje dostęp do platformy TP ICAP RFQ za pośrednictwem OEMS pojawił się jako pierwszy na TRADE.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*