Tora wygrywa mandat dla jednego dostawcy od butikowego menedżera aktywów Zennoru

Główna » Technologia » Tora wygrywa mandat dla jednego dostawcy od butikowego menedżera aktywów Zennoru
Wysłany przez:
forex-generator

Zennor Asset Management, londyński menedżer butików zasobów, wybrał specjalistę ds. Technologii handlowych Tora, aby zapewnić platformę EMS, OMS i PMS.

Zennor, założony w 2020 r. Przez byłego kierownika stolicy polarnej Jamesa Saltera i weterana JP Morgan, David Mitchinson, jest względnym nowicjuszem na scenie. Koncentrując się na japońskich akcjach (specjalizmu Saltera), pierwszą wyprawą firmy jest Zennor Japan Fund, uruchomiony w lutym 2021 r. I z naliczonymi aktywami w zarządzanym, szacowanym na 170 milionów dolarów.

System pojedynczego dostawcy TORA będzie wspierać wykonanie handlu, utrzymanie pozycji, monitorowanie P&L, zarządzanie prowizją, rachunkowość klas udostępniania i zaawansowane narzędzia pomagające w zarządzaniu codziennymi zadaniami operacyjnymi swojego funduszu.

“Proces selekcji był bardzo dokładny”, wyjaśnił Sachin Patel, dyrektor operacyjny w Zennor.

“Oczekujemy, że nasz fundusz będzie się gwałtownie wzrastał, a my Potrzebowałem rozwiązania, które działa dla nowszego funduszu, ale może również z czasem znacznie skalować. Wybraliśmy Torę, ponieważ jego wszystko w jednym w jednym spełniło oba te kryteria i było gotowe do wyjścia bez koniecznego rozwoju. Ważne było, abyśmy współpracowali z partnerem technologicznym, który mógłby poradzić sobie z potencjalnymi złożonością i wzrostem przyszłych funduszy, jednocześnie dostarczając najnowocześniejszą technologię, która z łatwością integruje się z naszymi istniejącymi administratorami funduszu i opiekunami ”.

Chris Jenkins, dyrektor zarządzający w Tora, dodał: “Integracja osobnych systemów może być złożona. Im więcej komponentów jest trudniejsze do utrzymania podstawowej infrastruktury. Nasze rozwiązanie typu” wszystko w jednym odbiera wszystko stres i dostarcza ” Najlepsze w EMS, OMS i PMS na jednej zunifikowanej platformie. Byliśmy bardzo podekscytowani współpracą z Zennorem na wczesnych etapach jego ekspansji i czekamy na naszą rozdzielczość w chmurze. je w przyszłości ”.

Na początku tego roku Tora zawarła umowę o przejęciu w wysokości 325 milionów dolarów z LSEG, po której firma stanie się częścią działu danych i analizy Grupy Exchange.

Oczekuje się, że umowa rozszerzy działalność LEG’s Trading and Banking Solutions, szczególnie w przypadku szerokiej obecności Tora w Azji i Ameryce Północnej.

“Nabycie TORA umożliwi LSEG dostarczenie krytycznych możliwości” w handlu ”po stronie kupna, bezproblemowo łącząc się z naszą przestrzenią roboczą nowej generacji”, powiedział Dean Berry, szef grupy roztworów handlowych i bankowości w LSEG, w czasie, w czasie, w czasie, w czasie, gdy Ogłoszenie.

Post Tora wygrywa mandat pojedynczego dostawcy od butikowego kierownika aktywów Zennoru pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*