Torstone Technology planuje wzrost liczby pracowników o 30% w miarę jak zmienność napędza przyjęcie chmury

forex-generator

Post handlu i instrumentów pochodnych dostawca Torstone Technology przedstawił plany zwiększenia liczby pracowników firmy o 30% w przyszłym roku po zobaczeniu zwiększonego popytu na usługi w chmurze ze względu na zmienność rynku.

Torstone powiedział, że uczestnicy rynku chcieli przyspieszyć ich przyjęcie technologii chmurowych i zautomatyzowanych rozwiązań wśród bardziej niestabilnych wolumenów rynkowych i warunków handlowych.

Dostawca technologii dodał, że osiągnął prawie 100% ogólnej dostępności usług dla klientów w okresie bardziej niestabilnym za pośrednictwem platformy pohandlowej.

“Jesteśmy podekscytowani znaczącym wzrostem, który udało nam się osiągnąć w 2020 r. i naszymi zwiększonymi planami inwestycyjnymi na rok 2021. Planujemy wykorzystać ten sukces w nadchodzącym roku, aby wprowadzić nowe produkty i rozwiązania dla naszych dotychczasowych klientów, a także wejść na nowe rynki”, powiedział Brian Collings, dyrektor generalny Torstone Technology.

Plany zwiększenia liczby pracowników w Torstone są następstwem serii nowych pracowników w swoich globalnych biurach przez cały 2020 r.

Donal O’Brien dołączył do Torstone w Wielkiej Brytanii, aby nadzorować globalną przedsprzedaż, przynosząc ze sobą 30-letnie doświadczenie w przestrzeni pohandlowej w Europie, USA i Azji, wcześniej pracował w GBST i Broadridge.

Alvaro Del Pino Aguilera również dołączył jako szef sprzedaży na Iberii po kilku wyższych stanowiskach w tym AxiomSL i SunGard / FIS, a Suki Dewan dołączył Torstone jako szef sprzedaży w Kanadzie z doświadczeniem w pracy w Fidessa, SS & C i State Street.

Torstone rozszerzył również swój zespół sprzedaży w Azji, a Hidetoshi Kobayashi został szefem sprzedaży w Japonii, aby przyspieszyć rozwój firmy w regionie. Wcześniej pracował dla 12 w Finastra z klientami banków i brokerów.

Nowe terminy będą wspierać rosnącą bazę klientów Torstone. W listopadzie Credit Suisse zautomatyzował swoją działalność potransakcyjną dla swojej działalności instytucjonalnej w zakresie obrotu akcjami w Kanadzie za pomocą platformy Inferno.

“Jesteśmy świadomi bezprecedensowej presji, z jaką borykają się firmy świadczące usługi finansowe i ich pracownicy na całym świecie i pozostajemy zaangażowani w pomoc naszym klientom w obniżeniu kosztów, zminimalizowaniu ryzyka i zwiększeniu wydajności, gdy dostosowujemy się do nowego środowiska operacyjnego, które coraz bardziej nadaje się do rozwiązań opartych na chmurze”, dodał Collings.

Post pojawił się jako pierwszy na trade.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*