TP ICAP wyznacza szefa rynków globalnych w nowo utworzonej roli

forex-generator

TP ICAP wyznacza szefa rynków globalnych w nowo utworzonej roliInterdealer Broker TP ICAP promował szefa działu energii i towarów na czele rynków światowych w nowo utworzonej roli. 

Andrew Polydor zajmuje nowe stanowisko w TP ICAP po 12 latach jako szef pośrednictwa w dziedzinie energii i towarów.

Będzie on odpowiedzialny za globalny dział pośrednictwu TP ICAP, który obejmuje stopy procentowe, rynki walutowe i pieniężne, rynki wschodzące, akcje i produkty kredytowe, oprócz swoich obecnych obowiązków nadzorujących energię i towary.

Dwóch zastępców szefów ma również zostać potwierdzonych przez TP ICAP w odpowiednim czasie, aby wspierać Polydor w prowadzeniu i rozwijaniu działalności maklerskiej w dziedzinie energii i towarów.

“Udowodniona zdolność Andrew do budowania wiodących w branży firm pozycjonuje go dobrze, aby wziąć naszą globalną franczyzę pośrednictwu na wyższy poziom i nadal napędzać wzrost energii i towarów”, powiedział Nicolas Breteau, dyrektor generalny grupy TP ICAP. “On jest przyszłościowy, jeśli chodzi o innowacje i wdrażanie technologii, jest przedsiębiorczy, pragmatyczny i przynosi dynamiczne, wysoce skoncentrowane podejście do realizacji.” 

Polydor ma prawie 40 lat doświadczenia w pracy na rynkach finansowych, tworząc Prebon Energy Sydney w latach 90. Po przeniesieniu do Londynu, Polydor osiągnął stanowisko globalnego szefa energetyki i towarów w Tullett Prebon w 2008 roku, ostatecznie zostając dyrektorem generalnym działu w 2016 roku.

“Cieszę się, że mogę podjąć tę rolę w tak ważnym czasie dla globalnego pośrednictwy, energii i towarów”, skomentował Polydor. “Z niecierpliwością czekam na współpracę z moimi nowymi kolegami w celu wdrożenia naszej progresywnej strategii i zwiększenia sposobu, w jaki służymy naszym klientom”. 

Ostatnie powołanie na stanowisko seniora dla TP ICAP wynika z jego decyzji o nabyciu instytucjonalnej sieci handlowej i operatora ciemnego basenu Liquidnet, który zgodził się kupić za 700 milionów dolarów w październiku ubiegłego roku.

TP ICAP padła ofiarą brexitu na początku tego roku, potwierdzając w styczniowym oświadczeniu, że od czasu utraty europejskich praw paszportowych jej brytyjskie spółki zależne nie mają już pełnego zakresu zezwoleń regulacyjnych na dalsze obsługę wszystkich klientów w UE. Firma powiedziała, że ograniczenia pobytu w domu i zakazy podróży uniemożliwiły jej przeniesienie lub zatrudnienie nowych pracowników do obsługi biura w sprawie brexitu w Paryżu zgodnie z planem.

Post TP ICAP powołuje szefa rynków globalnych w nowo utworzonej roli pojawił się jako pierwszy na HANDLU.