Tradefeedr zbiera 3 miliony dolarów na uaktualnienie przepływów pracy analitycznych

forex-generator

Tradefeedr zbiera 3 miliony dolarów na uaktualnienie przepływów pracy analitycznychForeign wymiany danych handlowych platformy Tradefeedr zebrała 3 miliony dolarów w rundzie finansowania z prywatnej firmy inwestycyjnej IPGL i innych, aby zmodernizować swoje przepływy pracy analizy handlu.

Założona w 2018 r. platforma ma na celu poprawę jakości realizacji transakcji poprzez umożliwienie użytkownikom analizowania danych handlowych walutowych (FX) od uczestniczących dostawców płynności i sieci łączności elektronicznej (ECN) za pośrednictwem znormalizowanego API.

“Tradefeedr to naprawdę obiecujący biznes technologii finansowych, z odpowiednią kombinacją technicznego know-how i mądrości rynkowej i jestem bardzo zadowolony, że mogę go poprzeć na tym etapie jego rozwoju”, powiedział Michael Spencer, były założyciel ICAP i dyrektor generalny.

Tradefeedr potwierdził również, że były dyrektor generalny NEX Markets, Seth Johnson, poparł pozyskiwanie funduszy i został wybrany na przewodniczącego firmy.

Tradefeedr powiedział w ciągu ostatniego roku, że na pokładzie 14 dostawców płynności i kilku nowych klientów, w tym Goldman Sachs, UBS, XTX Markets i Insight Asset Management.

“Wierzymy, że nasza platforma przyniesie znaczące korzyści uczestnikom rynku, poprzez poprawę współpracy i zapewnienie lepszego dostępu do informacji handlowych, co doprowadzi do lepszego podejmowania decyzji”, powiedział Balraj Bassi i Alexei Jultsov, współzałożyciele Transfeedr.

“Istnieje ogromne zapotrzebowanie na większą przejrzystość na rynkach finansowych i Tradefeedr może pomóc zaspokoić ten popyt.” 


Wiadomości następuje podobne ogłoszenie w zeszłym tygodniu, że algorytmiczny dostawca platformy handlowej BestEx Research zabezpieczył rundę finansowania serii A o wartości 5 milionów dolarów, aby wspierać rozwój swoich kontraktów terminowych i walutowych (FX) produktów.

Post Tradefeedr zbiera 3 miliony dolarów, aby uaktualnić przepływy pracy analizy pojawiły się jako pierwsze na TRADE.