Trader Trovoil Capital Advisers odjeżdża do Citi po pięciu miesiącach

Główna » Sprzedaj stronę » Trader Trovoil Capital Advisers odjeżdża do Citi po pięciu miesiącach
Wysłany przez:
forex-generator

Handlowiec egzekucyjny w Trefoil Capital Advisers opuścił firmę po zaledwie pięciu miesiącach, aby podjąć rolę handlu handlem portfelem w CITI, handel może ujawnić.

Keith Clinker dołączył do Citi jako wiceprezydent po spędzeniu ostatnich pięciu miesięcy z Trefoil, odpowiedzialnym za handel egzekucją na długie i krótkie akcje w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji.

Wcześniej w swojej karierze Clinker spędził również prawie 14 lat w UBS Investment Bank, dołączając do środkowego biura w 2006 r. W roli akcji gotówkowej, a później stając się zastępcą dyrektora i dyrektorem ds. Handlu i handlu sprzedażą.

Jego nominacja pojawia się w momencie wzrostu Citi w całym biznesie, wraz z niedawnym mianowaniem byłego szefa nadzoru hurtowego banków hurtowych Financial Conduct Authority (FCA) jako dyrektora ds. Transformacji w ramach programu kultury i talentów.

Alessandro Chiozzi dołączył do Citi w sierpniu 2022 r. Po siedmiu latach z FCA z kilku ról w hurtowym oddziale bankowym. Wcześniej spędził również cztery lata w London Stock Exchange Group (LSEG) w różnych rolach o stałym dochodzie i rozwoju biznesu.

Citi odmówił komentarza na temat ruchów.

Post Trefoil Capital Advisers Trader odjeżdża do Citi po pięciu miesiącach pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*