Trader z Santander AM ląduje na szczycie handlu pracy na £ 30mld uk kolejowego systemu emerytalnego

Główna » Kup stronę » Trader z Santander AM ląduje na szczycie handlu pracy na £ 30mld uk kolejowego systemu emerytalnego
Wysłany przez:
forex-generator

Trader z Santander AM ląduje na szczycie handlu pracy na £ 30mld uk kolejowego systemu emerytalnegoThe brytyjskiego systemu emerytalnego kolei zlecił swoją działalność handlową i mianował byłego starszego przedsiębiorcę z Santander Asset Management jako główny przedsiębiorca, trade dowiedział.

Tom O’Kelly został zatrudniony na najwyższej pozycji handlowej w RPMI Railpen w tym miesiącu po odejściu Santander Asset Management w grudniu.

Rzecznik RPMI Railpen, który ma około 30 miliardów funtów aktywów pod zarządzaniem, potwierdził swoją nominację.

Nowy wynajem oznacza decyzję systemu emerytalnego o zleceniu jego realizacji, zlecić jego obrót w ostatnich latach. W 2015 r. RPMI Railen podpisało umowę z BNP Paribas Securities Services na zarządzanie działalnością firmy zajmującej się zakupem.  

O’Kelly pracował w handlu buy-side od 2005 roku, rozpoczynając swoją karierę jako starszy inwestor kapitałowy i wieloskładny oraz partner w niezależnej firmie zarządzającej inwestycjami Dalton Strategic Partnership.

Po ponad 10 latach pracy w Dalton Strategic Partnership, O’Kelly dołączył do Balysany Asset Management jako przedsiębiorca, zanim pracował w Santander Asset Management od 2018 do jego odejścia pod koniec ubiegłego roku.  

Nowa nominacja O’Kelly’ego oznacza ostatnie odejście handlowe w Santander Asset Management, po tym jak były szef transakcji potwierdził w zeszłym miesiącu również opuścił firmę. Danny Ramos był związany z Santander Asset Management od ponad 14 lat.   

RPMI Railpen przejście do insource jego handlu jest jak outsourcingu dostawców handlowych twierdzą, że zapotrzebowanie na ich usługi wzrosły na całym świecie w ostatnich latach, szczególnie w świetle pandemii coronavirus.

Wcześniej w tym miesiącu, badania z Greenwich Associates wykazały, że 30% respondentów po stronie kupna postrzegane outsourcingu handlu jako sposób, aby pomóc w procesach, takich jak zarządzanie przepływem handlu i osiągnięcia najlepszej realizacji.

Aby uzyskać szczegółowe spojrzenie na zlecane na zewnątrz trend handlowy, obejrzyj pierwszą w historii trade funkcję cyfrową, Battle for the trading desk, tutaj.

Post Trader z Santander AM ląduje na najwyższym stanowisku handlowym w wysokości 30 mld GBP brytyjskiego systemu emerytalnego kolei pojawił się jako pierwszy w trade.