TradeTech FX 2021: FX Kup-Side za pomocą mniejszych kontrahentów z powodu nadzoru

Główna » Kup stronę » TradeTech FX 2021: FX Kup-Side za pomocą mniejszych kontrahentów z powodu nadzoru
Wysłany przez:
forex-generator

Strona kupna jest coraz bardziej ogranicza się do mniejszej liczby kontrahentów sprzedaży na rynkach FX z powodu wzrostu poziomu due diligence wymagane do utrzymania nadzoru nad nimi.

Mówiąc w TradeTech FX 2021, Kirstie Macgillivray, szef wirującego z wieloma aktywami w AEGON Asset Management, powiedział panelowi, że ze względu na poziom bieżącego nadzoru wymagany na pokładzie, a następnie nadzoruj kontrahenta, AEGON preferowany do korzystania z ograniczonego basenu firm sprzedających.

“Myślę, że największy problem, który na stronie kupują, jest nadzór, który jest wymagany dla kontrahentów. Wymagana pod względem due diligence jest prawie pełnoetatową pracą podczas przyjmowania nowego kontrahenta, a następnie masz trwający nadzór Upewnij się, że kontrahenci nadal zachowują się pod względem tego, czy rzeczy są odpowiednio osiedlane i czy siatka dzieje się tak, jak się spodziewamy. Dlatego mam tendencję do utrzymywania mniejszej listy kontrahentów – powiedziała.

Przy ocenie kontrahenta na przyborcząca Macgillivray powiedziała publiczności jej firma oceniła zachowania banku, w tym zasady, w jaki sposób strawiają dane, odsetek ich wolumenów, które są średniej dopasowane i ile zarabiania ryzyka.

“Z czasem zbudujesz zdjęcie z czasem, a zatem możesz mieć bardziej świadomą dyskusję z kontrahentami o tym, gdzie mają się dobrze, i gdzie muszą się poprawić. To sprawia, że ​​wszystko jest bardziej informowani o tym, co robimy i jak Zachowujemy się na rynku “, dodała Menedżer produktów Solinski 360T dla danych rynkowych, omówił rosnący popyt na płynność rówieśniczej na rynkach fx.

Macgillivray zauważył koszt Niewykorzystane linie kredytowe z kontrahentami na bok i sugerowany płynność peer-to-peer była czymś, co jej firma rozważyłaby wykorzystanie ich.

“Mamy linie kredytowe, których po prostu nie używamy i istnieje koszt posiadania tych linii kredytowych. Dlatego myślę, że musimy być bardziej aktywnie zarządzanie wykorzystaniem tych linii kredytowych idziemy. Myślę, że będziemy Zacznij widzieć zmiany w zachowań buy-bocznych wokół wyboru kontrahentów. Peer-to-peer jest bardzo interesujący dla mnie, a także jest źródłem płynności, które być może wcześniej, nie byliśmy w stanie znaleźć “, zawarła.

w niedawnym głębokim nurkowaniu w płynność peer-to-peer na rynkach walutowych, handel usiadł z FX HedgePool’s Jay Moore, aby omówić korzyści dla kupującego po stronie dopasowania płynności z rówieśnikami.

Post TradeTech FX 2021: FX BUK-SIDE Korzystanie z mniejszych kontrahentów z powodu nadzoru pojawił się najpierw na HANDEL.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*