TradeTech FX 2021: Technologia brakuje interoperacyjności, mówi Fidelity FX Tech Head

Główna » Technologia » TradeTech FX 2021: Technologia brakuje interoperacyjności, mówi Fidelity FX Tech Head
Wysłany przez:
forex-generator

Skuteczna interoperacyjność między aplikacjami brakuje na rynkach FX, zgodnie z głowicą technologii Fidelity Investments, David Shack.

Mówiąc na panelu skupiającym się na poprawie wydajności biurku handlowego i wydajności handlowej, Shack powiedział kluczowym bólem na stronę kupną był brak komunikacji między aplikacjami, dodając, że było zaostrzone przez hybrydowe modele robocze, w tym niektórych pracowników pracujących w domu .

“Chcemy uzyskać najlepsze narzędzia współpracujące na pulpicie w ekosystemie od dostawców: rozwiązanie wtykowe i odtwarzania. Chcemy nadal pchać w tym kierunku”, powiedział. “To jest teraz punkt bólu, że aplikacje te nie rozmawiają ze sobą. ”

Podkreślił również, jak można osiągnąć większe wydajności, jeśli systemy w całym akcjaty i FX były w stanie komunikować się ze sobą, aby zautomatyzować tworzenie biletów algo.

.

interoperacyjność była kluczowym tematem panelu, który obejmował również John Estrada, Global Head of Emacro przy Credit Suisse, John Ashworth, dyrektor Generalny Caplina i Jill Sigelbaum, szef rynków kapitałowych FXALL w London Giełdzie Giełdy (LSEG).

Sigelbaum powiedział panelowi, że LSEG przechodzi obecnie transformację platform, aby ponownie kalibrować ich do korzystania z tej samej technologii po jej przejęciu różnych platform w tym roku refinitiva.

“Każdy chce pełnej automatyki końcowej automacji. Chcą, aby każdy system mógł rozmawiać z następnym systemem i wysłać wiadomości z powrotem – powiedziała.

Zaznaczyła również nadchodzące połączenie serwisu rozliczeniowego LCCH do platformy FXALL Zapewnij większą automację końcową do samodzielnej automacji kupiece przed nadchodzącym rozporządzeniem UMR.

Post TradeTech FX 2021: Technologia brakuje interoperacyjności, mówi Fidelity FX Tech głowa pojawiła się najpierw na handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*