Trading Technologies zmienia kierownictwo wyższego szczebla pod wodzą nowego dyrektora generalnego

forex-generator

Trading Technologies zmienia kierownictwo wyższego szczebla pod wodzą nowego dyrektora generalnegoChicago dostawca technologii Trading Technologies (TT) przetasował swój zespół kierowniczy po odejściu dyrektora finansowego i prezesa, Michaela Krainesa, wkrótce po mianowaniu nowego dyrektora generalnego.

Dwóch dyrektorów będzie działać jako zamienniki dla Kraines, który opuszcza firmę, aby skorzystać z innej możliwości po pięcioletniej kadencji w firmie, TT potwierdzone.

“Michael odegrał kluczową rolę w napędzaniu naszych planów biznesowych w ciągu ostatnich pięciu lat i zapewnieniu siły finansowej TT. Jesteśmy za niego wdzięczni i życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego nowym przedsięwzięciu”, powiedział Tim Geannopulos, prezes i dyrektor generalny TT.

Wiceprezes Wykonawczy zarządzania produktem i marketingu, Farley Owens, został mianowany prezesem i będzie odpowiedzialny za realizację celów rozwoju firmy.

W tym samym czasie wiceprezes wykonawczy finansów i 20-letni weteran w firmie, Roger Mills, przejmie stanowisko dyrektora finansowego nadzorującego strategiczne partnerstwa i plany rozwoju przedsiębiorstw.

Obok nominacji zastępczych, TT dokonał również dwóch innych starszych promocji, ponieważ wygląda na wsparcie swoich planów globalnej ekspansji.

Dyrektor zarządzający sprzedaży w Obu Amerykach, Guy Scott, został mianowany wiceprezesem wykonawczym globalnej sprzedaży odpowiedzialnym za nadzorowanie globalnych wysiłków na rzecz rozwoju biznesu.

Wiceprezes wykonawczy do spraw inżynierii i architektury, Bharat Mittal, został również awansowany na dyrektora technologicznego odpowiedzialnego za kierowanie strategią technologiczną firmy.

“Farley, Roger, Guy i Bharat to wieloletni liderzy, którzy udowodnili się naszym klientom, akcjonariuszom i pracownikom. W swoich nowych rolach będą nadal wnosić fachową wiedzę i doświadczenie w dziedzinie, gdy będziemy dążyć do rozwoju i ekspansji”, dodał Geannopulos. 

Zamiatanie zmiany przywództwa po powołaniu Geannopulos na stanowisko dyrektora generalnego w styczniu, po decyzji Rick Lane do ustąpienia do prowadzenia kolejnej szansy po służbie przez sześć lat w roli.

Post Trading Technologies remonty wyższego kierownictwa pod nowym ceo pojawił się pierwszy na TRADE.