Tradycyjne instytucje zwracające się do obrotu opartego na wydarzeniach do przewyższania pasywny, mówi Cowen

Główna » Kup stronę » Tradycyjne instytucje zwracające się do obrotu opartego na wydarzeniach do przewyższania pasywny, mówi Cowen
Wysłany przez:
forex-generator

Coraz większą liczbę tradycyjnych instytucji finansowych zwraca się o strategie inwestycyjne oparte na wydarzeniach, aby przewyższyć tanich funduszy przesyłek wskaźnikowych.

Zgodnie z globalnym szefem alternatywnych strategii kapitałowych, Mark Kelly, tradycyjni aktywni menedżerowie wykazują więcej zainteresowania strategiami inwestycyjnymi opartymi na wydarzeniach jako środek do walki z ciągłą ciśnieniem opłaty spowodowanym wzrostem rozwijającym się biernym indeksu Tracker i funduszu wskaźnika wymiany (ETFS) segmenty.

“Największym wyzwaniem stojącym w obliczu w tej chwili presja opłaty, która jest wniesiona przez kierownictwo pasywne. Jest to niezwykle tanie dla inwestora w dzisiejszych czasach iść i umieścić pieniądze w funduszu pasywnym, który dość po prostu śledzi wskaźnik lub sektor lub różne ETF, “powiedział.

” Drugą opcją aktywną jest inwestowanie w tradycyjnych menedżerów aktywów, którzy są zbierającym magazynie. Jednak bardzo trudno jest wybrać i pokonać Rynek, który rocznie 10-20% rocznie. ”

, Cowen promuje alternatywną aktywną metodę pokonania tanich strategii biernych, które opiera się przede wszystkim na specjalistycznej analizie zachowań korporacyjnych, które komputery i pasywne śledzenia nie mają ludzkiej zdolności do wykrycia. Mogą one obejmować fuzje i przejęcia, ludzie porusza się, kwestie prawa, podnoszenie gotówki lub zbycie podziałów lub silosów biznesowych.

“Te ruchy oznaczają, że spółka, która istniała wczoraj, a za poprzednie dziesięć lat różni się od firmy, która istnieje z dzisiaj i przez następne 10 lat. Jeśli spróbuję użyć komputera lub indeksu do tyłu testowania jego zachowanie w porównaniu z indeksem jego rówieśnicy lub w porównaniu z sektorem nie działa, “Dodano Kelly.

“, jeśli możesz zidentyfikować, jako brzegowiec ludzki, że te zapasy robią coś i zamierzają przewyższać, ponieważ jest dobrą rzeczą, jaką możesz kupić, a jeśli możesz zidentyfikować zapasy idą na słabe, ponieważ robi coś negatywnego, możesz sprzedać te lub być krótkie w świecie funduszy żywopłotu i zgadnij co? Idziesz z definicji, rozpocznij przewyższając ten indeks “.

Według Kelly, tradycyjne firmy, które nie specjalizują się w tej dziedzinie, zazwyczaj nie korzystały z anomalii behawioralnych, ponieważ poza ich umiejętnościami, zamiast tego wybierając równą wagę na konkretnym zapasie i pozostawić, przestrzegając możliwości generujące alfa.

Cowen chce zachęcić tych menedżerów aktywów, aby skorzystać z tych ruchów za pomocą specjalistycznej analizy zapewniają, umożliwiając im dostęp do części alfa, który wcześniej był poza ich zasięgiem.

Kelly zauważył znaczący wzrost w ciągu ostatnich kilku lat tradycyjnych instytucji przebieżnych do rozważenia tej metody inwestycji jako strategia.

“Chcemy przynieść te style inwestowania i te przetwarza procesy do szerszej aktywnej społeczności zarządzającej. To, co próbujemy powiedzieć, to nie po prostu pozwól, aby te fundusze hedgingowe specjalizują się w tym wszystkim zysku z tego. Dzięki niektórych pomocy i porad oraz specjalistycznej wiedzy specjalistycznej analizując go i handlujesz go, możesz skorzystać z różnicowania w podnoszeniu P & L, który przynosi, “powiedział.

“Jeśli wrócę 20 lat, byłoby prawdziwą niechęcią ze społeczności dłuższej funduszu, aby nadwagę nadwagą te nazwy, ponieważ wymagają one innego rodzaju analizy i byłoby postrzeganie, że jest poza ich naturalnym zestawem umiejętności Jako tradycyjna analiza kapitałowa, cena, cena do sprzedaży, cena do książki itp., Ale są zmuszeni łatwiej myśleć, ponieważ ich inwestorzy domagają się więcej alfa. ”

Post tradycyjne instytucje zwracające się do obrotu opartego na wydarzeniach, aby przewyższyć pasywne, mówi, że Cowen pojawił się najpierw na handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*