Triada papierów wartościowych do BestEx badania algorytmicznego platformy handlowej

forex-generator

triady objawów papierów wartościowych do BestEx badania algorytmicznego platformy handlowej amerykańska agencja broker triady papierów wartościowych prowadzi niezależny algorytmiczne trading-platforma niedawno BestEx badanie, oparte na przemyśle weteran Hitesh Mittal.

na ten krok pozwoli zapewnić klientom triady papierów wartościowych z wyjściem na pass-through badania BestEx multi asset globalna platforma handlowa, która zawiera algorytmy wykonywania i neutralny pośrednik transakcji analiza wartości (TCA).

“platforma BestEx został zbudowany z wykorzystaniem niezawodnych ilościowych metod projektowania i back-testy z tysięcy symulacji, aby zminimalizować koszty, wpływ rynku i niekorzystny wybór” – powiedział Kevin Schultz, prezes triady papierów wartościowych. “Uważamy, że to jest następna generacja handlu algorytmicznego”.

BestEx badania potwierdziły uruchomienie w swoją platformę алго wcześniej w tym miesiącu po trzech latach rozwoju. Ona ma znacznie zmniejszyć koszty pośrednie алго-trading z bardziej systematycznego i ilościowego podejścia do realizacji.

dyrektor generalny i założyciel, Mittal, opiera się na starcie po światowym handlu w celu sprawdzenia jakości aktywów funduszy hedgingowych zarządzania kapitałem w ciągu kilku lat. On także spędził ponad dziesięć lat od ИТГ, teraz częścią Wirtualnego finansowych, prowadzących swoją алго działalności handlowej.

“Triada powodu lojalnego klienta w ciągu ostatnich 45 lat, koncentrując się na obsługę, niepodległości i innowacji technologicznych”, – powiedział Mittal. “Ci, którzy wiele z tych samych zasad, na których budujemy nasz biznes, dlatego jesteśmy zadowoleni ze współpracy z nimi, aby przynieść nasze wydajne platformy dla swoich klientów.”

w opublikowanym w czwartek, 27 lutego 2020 14:38:33 +0000

Wysłany przez: Anton Sergeev

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*