TS Wyobraź sobie najnowsze EMS, aby zintegrować się z platformą księgarni Appital przed uruchomieniem

Główna » Technologia » TS Wyobraź sobie najnowsze EMS, aby zintegrować się z platformą księgarni Appital przed uruchomieniem
Wysłany przez:
forex-generator

TS Imagine zintegrował swój system zarządzania wykonaniem (EMS) z platformą księgarni Appital przed jego uruchomieniem.

Para powiedziała, że ​​integracja ich ofert zwiększy płynność dla wzajemnych użytkowników i zmniejszy ryzyko handlu w niepłynnych pozycjach kapitałowych.

Appital przygotowuje się do wprowadzenia platformy budowlanej na rynku jeszcze w tym roku. Ma na celu wprowadzenie większej przejrzystości rynków kapitałowych i zapewnienie instytucji po stronie kupna dostępu do przepływu transakcji, z którymi wcześniej nie miały narażenia.

“Celem końcowym jest kontrolowanie po stronie kupna i zapewnienie im dostępu w czasie rzeczywistym do całego cyklu życia procesu budowlania. Integracja z TS Image Image rozszerza zasięg Appital do społeczności zarządzania aktywami w Wielkiej Brytanii i Europie , ”Mark Badyra, dyrektor generalny Appital, powiedział Trade.

” Skorzystają z dostępu do widoczności w czasie rzeczywistym, Pełna przejrzystość i maksymalna kontrola procesu budownictwa i dystrybucji transakcji. Jednocześnie handlowcy i PM [menedżerowie portfeli] będą mogli proaktywnie narażać się na możliwości przepływu, które są dla nich istotne. Ustawiają własne preferencje, aby upewnić się, że są narażeni i powiadomieni tylko o odpowiedniej płynności. ”

Rozwój jest zgodny z podobną integracją z Portware Enterprise EMS FactSet ogłoszony przez Appital na początku tego miesiąca, mającym na celu umożliwienie kupującym złożonym złożonym zamówieniom lub uczestnictwu w dodatkowych możliwościach płynności.

Badyra powiedział, że TS wyobraża sobie integrację – podobnie jak factset – pomogłaby w handlu ryzykiem w niepłynnych pozycjach kapitałowych.

“Te duże transakcje – które są w mniej płynnych akcjach i wielu dniach Adv – były historycznie zagrożone wyciekiem informacji, a zatem erozją cen. Aby wprowadzić ten przepływ do środowiska EMS jest ogromnym krokiem naprzód pod względem obniżania handlu w wielu dniach Adv ”-dodał Badrya.

“Jednym z trendów rynkowych, które chcemy zająć się, jest ogólna redukcja rozmiarów handlu, które widzieliśmy w ostatnich latach. Odblokowujemy płynność, która jest powyżej rozmiarów handlu blokiem i LIS [wiele dni “Możliwości płynności i kształtowania cen oraz zdolność do interakcji z instytucjami podobnie myślącymi w procesie tworzenia płynności. Transakcjonariusze mają dostęp do całego cyklu życia procesu budowlania książek, umożliwiając im wprowadzenie dostosowań dystrybucji. Mogą wykonywać duże tomy Przy minimalnym wpływie rynku lub ryzyku erozji cen. ”

Post TS Wyobraź sobie najnowsze EMS, aby zintegrować się z platformą Księgarni Appital przed uruchomieniem, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*