U Kepler Cheuvreux realizuje wykonanie analitycy z dużym Hoot

forex-generator

architekturze Kepler Cheuvreux realizuje wykonanie analitycy z dużym Hoot Europejska agencja broker architekturze Kepler Cheuvreux znajduje się duży Hoot wykonywania analiz, w tym трансакционных analiza kosztów (TCA), jak to wygląda, aby uzyskać większą kontrolę nad swoimi danymi.

na architekturze Kepler Cheuvreux w kwant, który nadzorował rozwój алгоритмических i platformy wykonania, ściśle współdziała z dużym Hoot przez proces oceny w celu zapewnienia analizy będzie spełniać jego wymagania TCA.

duży Hoot stwierdziła, że jej platforma do analizy danych za pomocą interfejsu API, i pozwala na architekturze Kepler Cheuvreux, aby dodać swój własny warstwa danych, w tym handel i historia zamówień do realizacji i optymalne potrzeby wykonania. Firma dodała, że można od razu uzyskać dostęp do znormalizowane dane do stosowania kryteriów pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze klientów.

“w czasie, gdy TKA benchmarking obliczenia się nie zmieniła, technologii i żądamy podniesienia poziomu elastyczności dla porównania nasze własne analizy niezależnego rynku inteligentnych źródle i ogromny Hoot można wykonać to:” Dan Amara, kierownik działu handlu ekspert Kepler Cheuvreux, skomentował. “W czasie, gdy u nas zdarzają się zmiany skali naszego własnego, już widzimy bezpośrednie korzyści z dostępnej platformie ogromny Hoot analityka.”

w partnerstwo z dużym Hoot należy architekturze Kepler Cheuvreux w dużej transakcji z Macquarie, aby połączyć handlowe i usług badawczych w Europie i Azji. Umowy o współpracy, potwierdził w październiku, zawiera plany dla obu instytucji do uruchomienia platformy dla programu handlu papierami wartościowymi, i cross-dystrybucja кобрендингового badania aktywami i bazą klientów.

niedawno, że Kepler Cheuvreux rozszerzył jego wykonania znakiem polecenia i z trzema wynajmuje z Goldman Sachs, gp Morgan, Mirabeau papierów wartościowych. Mówiąc o nowych pracowników, szef służby wykonania na Kepler Cheuvreux, Patricia opon, powiedział, że firma chce uaktualnić i poszerzyć swoją drużynę wykonanie, z silnym talentem, dostępnych na rynku.

“nasze technologie i ostrość pozwalają nam wyjść poza ramy tradycyjnych TCAS i zapewnić Kepler Cheuvreux z możliwością integracji własnych danych z naszego skonsolidowany zdaniem,” Mark Montgomery, dyrektor ds. strategii i rozwoju biznesu w wielkiej Hoot, dodał. “To z kolei może przyczynić się do przesłuchania i ewolucję algorytmów dostawców płynności, do tego, aby stale oceniać i doskonalić swoje propozycje dla klientów.”

w opublikowanym w czwartek, 27 2020 10 lutego:29:19 +0000

Wysłany przez: Anton Sergeev

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*