UBS AM i JP Morgan kompletne pierwszą dwustronną handel na FlexTrader FI

Główna » Kup stronę » UBS AM i JP Morgan kompletne pierwszą dwustronną handel na FlexTrader FI
Wysłany przez:
forex-generator

UBS Management Asset Management i JP Morgan wykonali pierwszy obustronny handel UE na system zarządzania realizacją o stałym dochodzie FlexTrade, FlexTrader FI (FlexFI).

FlexTrade powiedział, że handel był możliwy dzięki zdolności JP Morgan do zapewnienia płynności elektronicznej bezpośrednio do rozwiązania FlexFI UBS AM.

“Nasza dwustronna łączność z JP Morgan, wykorzystując EMS o stałym dochodzie FlexTrade, FlexFI, jest kolejnym dużym krokiem w elektronizacji naszych działań w zakresie handlu obligacjami i kredytami”, powiedział Globalny szef handlu i zamówień UBS AM, Lynn Challenger.

“Pracując nad tą inicjatywą z FlexTrade i JP Morgan, wyprodukowaliśmy wysoce wyrafinowany, przejrzysty sposób uproszczenia i usprawnienia naszych przepływów pracy i interakcji ze stroną sprzedaży.

Płynność przydatna na kredyty europejskie jest teraz dostępne w ramach przepływu pracy EMEA w EMEA na FlexTrader System zarządzania wykonaniem FI.

“W ciągu ostatnich kilku lat JP Morgan poczynił znaczne postępy w rozszerzeniu cyfrowej dystrybucji naszej płynności na klientów”, powiedział Eddie Wen, globalny szef rynków cyfrowych w JP Morgan.

“JP Morgan zdolność do połączenia płynności Bezpośrednio do przepływów pracy klientów za pośrednictwem rozwiązań EMS, takich jak FlexTrade, zapewnia znaczne przyrosty wydajności i oszczędności kosztów dla naszych klientów. Ponadto to rozwiązanie zapewnia klientom większy wybór w sposób, w jaki mogą wykonywać za pomocą JP Morgan. ”

Handel następuje z maja, że ​​holenderski menedżer aktywów Robeco przeszedł na żywo za pomocą systemu zarządzania wykonaniem FlexTrade w celu uzyskania dostępu do analizy przed handlem Goldman Sachs.

“Praca z UBS Asset Management i JP Morgan nad tą nową inicjatywą, a wyniki, które może stworzyć, ilustruje, jak rewolucyjny może być EMS dla handlu o stałym dochodzie – powiedział Flextrade zarządzający Dyrektor EMEA, Andy Mahoney.

“Włączenie przydatnych źródeł płynności do przepływu pracy płynnie daje klientom wyjątkowy widok na rynek. Ponadto wnosząc ręczne, nieprzezroczyste procesy w formacie odczytującym maszynowo, zapewnia pierwszy krok w kierunku poprawy przejrzystości i wydajności dzięki technologii.”

The Post UBS AM i JP Morgan Complete First Dwustronna Handel na Flextrader FI pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*