UBS dołącza do nowej platformy Repo Blockchain z Broadridge

Główna » Sprzedaj stronę » UBS dołącza do nowej platformy Repo Blockchain z Broadridge
Wysłany przez:
forex-generator

UBS dołącza do nowej platformy Repo Blockchain z Broadridge Broadridge potwierdził, że UBS podpisał się w celu wykorzystania nowej platformy handlowej Repo Repo (DLR), która ma na celu przekształcenie rynku Repo za pomocą technologii Blockchain.

Platforma DLR wykorzystuje platformę o stałym dochodach w Broadridge, który obejmuje 20 z 24 pierwotnych dealerów i przetwarza ponad 6 bilionów dolarów średnio dziennej objętości.

DLR, który uruchomiony w czerwcu pozwala uczestnikom rynku uzgodnić, wykonać i rozliczyć transakcje repo na zdecentralizowanej platformie.

Korzystanie z inteligentnych umów z Blockchain Specialistów Digital Asset i VMware Blockchain, firmy mogą przenieść własność podstawowych papierów wartościowych na platformie bez fizycznego wymiany. Zazwyczaj na rynku Repo firmy zamieniają zabezpieczenie za gotówkę na bazie dwustronnej.

“Z niecierpliwością czekamy na zwiększoną płynność i zmniejszenie ryzyka, że ​​platforma Repo Distribled Repo Broadridge” Paul Chiappetta, Americas COO Skarbu Grupy w UBS, skomentował. “Ta partnerstwo wzmacnia naszą ogólną strategię cyfrową, wykorzystując nowe technologie mające na celu zmniejszenie ryzyka i poprawy skuteczności na rynkach finansowych”.

DLR, który powiedział Broadridge, zmniejszy koszt operacyjny i ryzyko wszelkiej działalności Repo, wykonując ponad 30 miliardów dolarów średnio w ciągu kilku tygodni, odkąd poszedł na żywo. Broadridge przeprowadził również wielu pilotów platformy DLR przed uruchomieniem z zakupem – i firmy sprzedawane, w tym Societe Generale i Natixis.

“W pierwszych tygodniach od momentu uruchomienia DLR wykonywał 35 miliardów dolarów średnio codziennie – świadectwem do sukcesu platformy, której oczekujemy, że będziemy rosnąć jako Dodatkowym klienci dołączą do platformy, “dodano Vijay Mayadas, prezes rynków kapitałowych w Broadridge.

“Jesteśmy podekscytowani powitaniem UBS na platformie i kontynuować Przywróć znaczące korzyści w formie zwiększonej płynności, redukcji ryzyka i wydajności operacyjnych naszych klientów i branży “.

Post UBS dołącza do nowej platformy Repo Blockchain z Broadridge pojawił się najpierw w handlu.

.