Udogodnienia w USA ostrożnie okacykając zmiany w płatności na przepływ zamówienia, znajduje raport

Główna » Kup stronę » Udogodnienia w USA ostrożnie okacykając zmiany w płatności na przepływ zamówienia, znajduje raport
Wysłany przez:
forex-generator

Wśród gospodarza propozycji regulacyjnych i strukturalnych trwających na rynku, instytucjonalna strona w USA widzi proponowane zmiany w płatności na rzecz przepływu zamówień (PFOF) jako najważniejsze, znalazło raport przez Koaliście Greenwich.

W ostatnim badaniu badanie perspektywy Buy-Side na temat oczekiwanej największej regulacyjnej i rynkowej struktury debat w ciągu roku, koalicja stwierdziła, że ​​40% przedsiębiorców kapitałowych instytucjonalnych w USA PEG PFOF jako ten, który ogląda.

Płatność za przepływ zamówienia (PFOF) jest formą rekompensaty, która występuje w formie przeniesienia niektórych zysków handlowych z producentów rynku do maklerskich w zamian za kierowanie zamówień z zmian w różnych stronach.

Udowodnił, że kontrowersyjny temat na całym świecie, jak wiele argumentuje ten przepływ zamówienia – duża część go pochodząca z rosnącego segmentu detalicznego – powinna zostać wygrana przez wydawanie Konkurencyjne cytaty.

Pod koniec ubiegłego roku Komisja Papierów Wartościowych i wymiany USA (SEC) potwierdziłaby to potencjalne zmiany reżimu PFOF ze względu na nieodłączne konflikty interesów w ramach systemu.

W całym stawie Komisja Europejska przeniosła się do Ban PFOF dla przedsiębiorców o wysokiej częstotliwości zorganizowała jako systematyczne internalizarzy (SIS) w listopadzie w ramach aktualizacji Unii Kapitałowej, zamiast tego, aby wygrać te firmy biznesowe, muszą zamiast tego publikować konkurencyjne pre -Trade cytaty w licytacji na poziomie pola gry.

“W zależności od tego, który obóz jesteś, możesz zobaczyć PFOF jako dobrze regulowanej części krajobrazu obrotu lub częścią podstępnego systemu, w stosunku do wszystkich, ale największych graczy” – mówi Shane Swanson, starszy analityk w Koalicja Greenwich Rynku Struktura i Technologia oraz autor raportu.

Post na brzeg upuści Przyglądając się zmianom zapłaty za przepływ zamówienia, wydaje się, że raport znajdujący się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*