UMR faza 6: Czas na przygotowanie jest wczoraj

Główna » Rozporządzenie » UMR faza 6: Czas na przygotowanie jest wczoraj
Wysłany przez:
forex-generator

Długiego wdrożenia nieuzasadnionych zasad marży (UMR) wchodzi do ostatniej fazy we wrześniu 2022 r., Przynosząc sześcioletnią podróż wdrożeniową do końca, być może najbardziej rozmawiałem – o wszystkim. I chociaż wrzesień może wydawać się dogą, nadszedł czas, aby każdy kierownik funduszu ocenił, czy ich fundusze będą dotknięte fazą 6 rozporządzenia.

funduszy żywopłotu i menedżerów aktywów w około 1100 firmach boku kupi wpłynęłyby ten ostatni rozdział, aw podobnym modzie do MiFID, firmy nie tylko muszą być zgodne, ale muszą także przeglądać swoje procesy biznesowe.

W przeciwieństwie do MiFID, który widział, że niezgodność wynikająca z możliwej grzywny, czyniąc to, że faza UMR może prowadzić do obrotu z niektórymi lub wszystkimi odpowiednikami jest całkowicie zamrożone. Z tego powodu konieczne jest, aby firmy zapewniają spełnienie wymogów zgodności, zanim będzie za późno.

Pierwsze trzy fazy Wdrożenia UMR wpłynęło głównie na firmy z największymi nieozwolonymi portfeli: takich jak główne grupy bankowe, globalni dealerów i kilku graczy na brzeg. Jednakże, ponieważ faza 4, strona kupna zaczęła być wycofywana do standardowego obliczenia modelu MARGIN (SIMM).

Łączna średnia kwota nominalna (Aana) dla odpowiednich faz zmniejszyła się z 750 miliardów dolarów w fazie 4 do 50 miliardów dolarów w fazie 5, co zaowocowało znacznie większą liczbę firm wprowadzanych do zakresu rozporządzenia; reprezentujący pierwszy znaczący wpływ na stronę kupną. Liczba dotkniętych firmami będzie nadal wzrastać w fazie 6, ponieważ wpłynie na te z AANA powyżej 8 mld USD, lub równoważnego środka w jurysdykcjach nie-USD, z wiosny 2022. Faza 6 będzie w dużej mierze wpływa na firmy boksowe, w tym fundusze hedgingowe , Menedżerowie aktywów, ubezpieczyciele, fundusze emerytalne i firmy energetyczne, między innymi.

Chociaż faza 6 będzie Wpływ do tej pory największą liczbę firm, może niekoniecznie być najbardziej wymagającą fazą dla osób zaangażowanych. Można argumentować, że faza 6 firm może mieć łatwiejszą ścieżkę w osiągnięciu zgodności, głównie dlatego, że został już wykonany wcześniej przez firmy w poprzednich fazach.

Wycieczka Down Memory Lane

, gdy faza 1 została po raz pierwszy zainicjowana, wszystko wspólnego z obliczeniami, same rozporządzenie i jego procesy były nowe i niesprawiedliwe, które przedstawiły wyzwanie dla firm dotkniętych fazą. Firmy dotknięte fazą 6 będą mogły teraz uczyć się od tych, którzy pracowali w kierunku dotarcia do zgodności i unikają początkowego błędu, jakie mogli złożyć. Osiągnięcie zgodności UMR Dzisiaj stało się dobrze zrozumiałym problemem, który wielu graczy przemysłowych, narzędzi i konsultacji może pomóc w fazie 6 klientów. Dziś firmy te mają wybór dostawców do wyboru, kto może pomóc w zapewnieniu niezbędnego narzędzia do wstępnego obliczenia marginesu (IM) i pojednania Simm; istnieje wiele opcji segregacji zabezpieczenia; i kontrahenta, które już przeszły przez kroki zgodności, można zaobserwować jako krzywa uczenia się.

Neil Murphy, Menedżer biznesowy dla triresolve i Trioptima w Osttrze (wspólny przedsięwzięcie post-handlowe należące do 50/50 przez Grupę CME i IHS Markit), zauważa, że ​​fazy 6 firm może również korzystać z wytycznych regulacyjnych, które pozwoliłyby firmie, które pozwoliłyby firmom Otwarcie kont Custody lub podpisanie dokumentacji z kontrahentami przed datą wdrażania, jeśli spodziewają się pozostać poniżej progu 50 milionów dolarów. “Jednakże, niniejsze wytyczne stwarza również quandary dla firm: czy są przekonani, że ich ekspozycja im będzie wystarczająco niska, aby umożliwić im skorzystać z tego odroczenia; mówi.

“wiedząc, czy powinni “Kij lub Twist” tworzy nowe wyzwanie, które wymaga obliczeń, jak najszybciej obliczyć na bieżących lub symulowanych portfelach “.

Patrząc na to, jak spadła faza 1, warto zauważyć, że dotknięto tylko garść firm. Firmy te były ogromnymi instytucjami finansowymi, które mogły poświęcić dużą ilość zasobów w kierunku zwalczania zgodności. Na drugim końcu widma faza 6 wpłynie na około 1100 mniejszych firm bokowych i stosunkowo, wielu z nich może nie mieć luksusu dedykowanych zespołów zgodności.

Spring Calculating

W miesiącach marca, kwiecień i maja 2022 roku, zostaną wykonane obliczenia AANE, które pozwolą firmom zrozumieć, czy ich grupy podmiotów są w zakresie UMR dla ich odpowiednich jurysdykcji. Jednakże, wiedząc, czy firma może być w zakresie, zanim ten okres będzie korzystny, ponieważ da im wystarczająco dużo czasu przygotować się do zgodności. Obejmuje to utworzenie segregowanych kont marży z Custodianami, ustanawiając nowe zgodne umowami prawnymi UMR z kontrahentami handlowymi i obliczając liczby IM za pośrednictwem kalkulacji Simm lub siatki.

Te ostatnie może być dość trudnym procesem, jednak istnieje szeroki zakres rozwiązań dostawcy, aby pomóc w obu obliczaniu numerów IM, a także walidację modelu wybranych modeli SIMM. W Europie kolejny krok do osiągnięcia zgodności będzie obejmować dostarczanie backtest i modelowej walidacji ramy zarządzania SIMM firmy firmy.

Koszt zgodności

Koszt zgodności to coś, co jest trudne do wyraźnego określenia ilościowo, ponieważ rzeczywisty koszt może się znacznie różnić w zależności od firmy. W trakcie fazy 1 powiedziano programy zgodności banków dystrybutorowych, aby potencjalnie osiągnąć koszty ponad 100 milionów dolarów, natomiast w fazie 6, mały fundusz żywopłotu może osiągnąć zgodność za mniej niż 250 000 USD. Koszty zgodności naprawdę zależą od działalności handlowej danej firmy: w tym złożoność jego portfeli i ile jurysdykcjach handluje; wewnętrzna wiedza specjalistyczna; A wybrane rozwiązania technologiczne firmy wdraża, aby pomóc w osiągnięciu zgodności.

“W trakcie procesu UMR widziałem wiele firm korzystających z nadchodzącego wymogu zgodności IM jako możliwość poprawy związanych procesów, w dużej mierze w odniesieniu do przetwarzania VM, ale także pojednania i rozliczenia”, dodaje Murphy.

“Takie podejście może obejmować maksymalizację stosowania pojedynczego stosunku dostawcy, aby zapewnić najszerszy zestaw funkcjonalności, poprawić łączność i prosto poprzez przetwarzanie i zmniejszyć liczbę relacji dostawców i ogólnej złożoności”.

Rame potrzebne do osiągnięcia zgodności w stopniu odzwierciedla charakter kosztów przestrzegania, ponieważ może zależeć od zakres firmy. Jednak kilku opiekunów i innych mediów branżowych wyznaczyły terminy z marca 2022 r. W przypadku klientów fazy 6 do rozpoczęcia nabierniku.

firm, które są już w zakresie, doradziły, że przygotowanie do zgodności UMR może potrwać ponad 12 miesięcy, podkreślając, jak ważne jest, aby firmy były już w trakcie pracy na rzecz przestrzegania zgodności. Sugerowany czas odzwierciedla niezliczone kroki niezbędne do przygotowania: takich jak wdrażanie nowych systemów, negocjacje prawne i opiekunów przybierających, a także rzeczywisty czas potrzebny do koordynacji zainteresowanych stron. I chociaż większość firm dokonała zadań, takich jak obliczenie IM priorytet, wystarczający czas musi być przydzielony do testowania systemu.

“Jeśli firmy nie rozpoczęły już projektów UMR, zaczynają biegać bardzo krótko na czas. Podczas gdy sam projekt może trwać około sześciu miesięcy, ze względu na skalę zadania dla branży jako Całość ta oś czasu została rozszerzona i musi zostać uruchomiona jak najszybciej – mówi Thomas Griffiths, szef produkt, systemy Cassini.

ograniczonych zasobów

Chociaż kilka miesięcy pozostaje między Teraz a wrześniowym terminem dla UMR fazy 6, duża liczba firm ten wpływ fazy może prowadzić do problemów z powodu ograniczenia zasobów branżowych. Wąskie gardła UMR mogłyby potencjalnie występować ze względu na wzrost liczby fazy fazy 6 uderzenia. Zgodnie z przepisami wymagającymi współpracy między różnorodnością interesariuszy branżowych, w tym kontrahentów, opiekunów i dostawców, a także same dotknięte firmy, niektóre czasy mogą być poza ich kontrolą, a to musi być uwzględnione w osi czasu.

“Jedno jest jasne – istnieje ogromna ilość do zrobienia dla wszystkich różnych graczy. Sześć miesięcy, w tym okres letni tuż przed terminem Go-Live, Jest bardzo mało czasu na regulujący projekt zgodności z takimi skrajnymi konsekwencjami niezgodności “, mówi Griffiths.

Te konsekwencje mogą obejmować zakaz transakcji obustronnych instrumentów pochodnych dla firm, które nie spełniają terminu wrześniowego, co może poważnie ograniczyć ich dostęp do rynku. Pod względem negocjacji IM CSA kontrahenta mogą być mniej elastyczne lub oferują jedynie triparty segregację zabezpieczenia. Tymczasem Custodowie nie mogą zagwarantować, że rachunki zostaną otwarte przed datą realizacji. Ponadto dostawcy mogą ograniczyć obliczenia IM do harmonogramu metody w przeciwieństwie do Simm, co może spowodować zwiększenie kosztów IM.

Istnieje jednak sposoby, w jakie firmy mogą kontynuować handel – na przykład, korzystając z progu UMR w wysokości 50 milionów dolarów. Nie trzeba być publikowany, dopóki nie zostanie przekroczony, co oznacza, że ​​firmy byłyby w stanie handlować z ich odpowiednikami do Ta kwota IM została osiągnięta.

“, ustawiając lżejsze umowy z ich odpowiednikami, które pozwalają im handlować, dopóki nie podejdzieli do tego progu, firmy są w stanie opóźnić części dokumentacji prawnej, w którym ustanowiono procedurę powołania do 19 września 2022 r. – mówi Griffiths.

“Nie jest to jednak skrót, nadal istnieje wymóg obliczenia kwoty IM, a w ramach tego podejścia jest niezwykle ważne, aby zrozumieć, gdzie jesteś w porównaniu z progiem, abyś był gotowy, aby stać się w pełni zgodny szybko w Wydarzenie, w którym znajduje się uderzająca odległość. ”

Jedna rzecz jest pewna. Data realizacji UMR Faza 6 września 2022 r. Przychodzi wiele wcześniej niż myślisz, a wszystkie dotknięte firmy powinny być już w procesie przygotowywania. Dla tych, którzy jeszcze się nie zaczęli, może być ciasny wyścig do wykończenia – i stresującego.

. Phase Post UMR 6: Wczoraj pojawił się czas na przygotowanie.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*