United Fintech dodaje Athena do Portfolio, ukończenie czwartego nabycia w roku, aby wspierać pragnienie ulicy dla jednego stopu

Główna » Kup stronę » United Fintech dodaje Athena do Portfolio, ukończenie czwartego nabycia w roku, aby wspierać pragnienie ulicy dla jednego stopu
Wysłany przez:
forex-generator

Uruchomienie United Fintech ukończył swoje czwarte nabycie w swoim pierwszym roku biznesu w ramach jego bieżącej ekspansji i zaangażowania w dostarczanie firm na ulicy z rozwiązaniem do jednego stopu.

Fintech kupił 25% udziałów w systemach Athena w USA, zgodnie z trzema poprzednimi przejęciami, w tym London-opartych na bazie analityki handlowej Fairxchange, Dostawcy danych i API Netdania i Regtech i Capital Markets TECH Dostawca TTM Zero.

warunków transakcji nie zostały ujawnione, ale United Fintech potwierdził, że planuje kupić kolejne 26% udziałów w Atenii w ciągu dwóch lat, a 49% pozostałości w ciągu trzech lat.

dyrektorów dyrektorów chrześcijański Frahm powiedział Handlu, że przejęcia zagrały w celu ukończenia duże instytucji w całej ulicy dostępu do mniejszych innowatorów Fintsch, łącząc je pod jednym parasolem ” Big Tech “.

“Banki wiedzą, że utknęli w świecie, w którym stało się 10 lat temu i masz wszystkie te wspaniałe rozwiązania i ludzi budujący wszelkiego rodzaju niesamowite rzeczy, ale nie mogą uzyskać do nich dostępu, ponieważ znają proces przybierający . Jako Fintech prawdopodobnie nigdy nie przejdziesz przez proces przybierający lub selekcyjny, chyba że jesteś wielkim dostawcą oprogramowania, więc cały rodzaj cyklu innowacji przechodzi poza bankami – powiedziała Frahm.

“Trudno dopasować Mniejszych innowatorów z tymi większymi graczami. Uważamy, że istnieje ogromna korzyść z pomocy banków i instytucji znaleźć najlepsze rynki kapitałowe, ponieważ są tam również bardzo skomplikowany proces. Umieściliśmy je pod wspólnym parasolem, aw esji pomocy banki otrzymują dostęp do tych rozwiązań. W tej chwili uzyskanie dostępu do nowszych lub mniejszych firm zajmuje dwa lata. Uważamy, że powinniśmy trwać dwa miesiące. ”

.

banków chce uzyskać dostęp do szerszej gamy opcji Fintech za pośrednictwem platform jednopunktowych, takich jak United Fintch, aby pozostać na bieżąco, jak to możliwe, wśród zmieniających się krajobrazu technologicznego, a także zminimalizowanie kosztów i zwłaszcza chroniąc przyszłego biznesu przez zachęcanie Klienci kupujący do digitalizacji własnych przepływów pracy, powiedział.

Frahm zauważył, że w szczególności Atena była pchana przez duże instytucje sprzedawane na bazie klientów zarządzania zasobami, które mają być stosowane w ich przepływach pracy w celu ochrony przyszłego biznesu, które mogą zaoferować bankom.

“Fundacja technologii buy-bocznej jest przestarzała. Duża część klientów banków, zwłaszcza banki inwestycyjne, jest stroną zarządzania zasobami. Banki chcą digitalizować własnych klientów, więc przetrwają, ponieważ płacą im miliardy Dolary rocznie w przychodach. ”

“Proces rzeczywiście zdobywczy w dużej instytucji jest długi proces, ponieważ są zaniepokojeni, czy jest wystarczająco duży, by ich obsługiwać. Uważamy, że istnieje duża korzyść z nich stają się częścią większej struktury United Fintech. Są bezpieczniejsze i bezpieczne, a są częścią większych. Jeśli jestem teraz menedżerem aktywów, jest łatwiejszy wybór, aby wziąć athena, ponieważ dodajemy dużo skali i wielu rozmiarów.

Post United Fintech Dodaje Atenę do Portfolio, ukończenie czwartej nabycia w roku, aby wspierać pragnienie ulicy dla jednego przystanku wydawanego w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*