Vela dodaje amerykańskie akcje i opcje akcji do platformy z ED&F Man

forex-generator

Trading dostawca technologii Vela dodał brokera ED & F Man Capital Markets do swojej platformy bezpośredniego dostępu do rynku (DMA) do zaoferowania klientom obrotu w USA akcji i opcji kapitałowych.

Dodatkowe usługi realizacji mogą być dostępne na platformie DMA Vela za pośrednictwem jednego API oraz na zautomatyzowanej platformie handlu i tworzenia rynku Metro, z routingiem zamówień za pośrednictwem ED&F Man Capital Markets jako brokera rozliczeniowego.

Vela powiedział, że dodatek pomoże uczestnikom rynku w obniżeniu kosztów transakcji i dostęp do większej płynności. Firma GalNet Asset Management z siedzibą w Chicago jest pierwszym klientem, który rozpoczął transmisję na żywo w Metro z rozsyłaniem zamówień przez ED&F Man Capital.

“ED&F Man Capital Markets koncentruje się na innowacjach i technologiach, które sprawiają, że handel jest jak najbardziej wydajny i efektywny. Dzięki takim partnerstwom jesteśmy w stanie zaoferować inwestorom ekspozycję na klasy aktywów, do których w przeciwnym razie nie będą mogli uzyskać dostępu”, powiedział David Sklar, szef działu rozliczania akcji w ED&F Man Capital Markets.

Vela poczyniła dalsze wysiłki w celu poprawy swojej platformy DMA w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ostatnio dodając Fenics US Treasuries do niego, aby umożliwić klientom dostęp do środków pieniężnych i instrumentów pochodnych systemów obrotu.

“Dzisiejsze rynki akcji są wyjątkowo konkurencyjne. Płynność jest rozdrobniona, a firmy muszą zobaczyć całą szerokość rynku, aby zapewnić najlepszą realizację. Często wymaga to wdrożenia inteligentnych routerów zamówień i platform do wykonywania małych opóźnień”, dodał Ollie Cadman, chief product officer w Vela.

Post Vela dodaje amerykańskich akcji i opcji na akcje do platformy z ED&F Man pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*