Virtu zaczyna handlować na sześciu szwajcarskich giełdach

Główna » Systemy obrotu » Virtu zaczyna handlować na sześciu szwajcarskich giełdach
Wysłany przez:
forex-generator

Six Swiss Exchange, płynny rynek referencyjny dla szwajcarskich akcji, sprawił, że swoje szeregi są puchnięte do 95 z dodaniem Virtu ITG Europe (spółki zależnej nowojorskiej producenta rynku Virtu Financial) jako najnowszego partnera handlowego.

Agency Broker ITG został przejęty przez Virtu Financial za 1 miliard dolarów w 2019 r., W ruchu, który połączył technologię, zarządzanie ryzykiem i działalność z usługami agencyjnymi ITG.

Gregor Braun, szef sprzedaży Szwajcarii i Europy na Six Swiss Exchange, skomentował dodatek: “Z przyjemnością witamy Virtu Itg Europe Limited, kolejnego znanego uczestnika handlowego, do naszych szereg Wysoka jakość sześciu szwajcarskiej książki o zamówieniach wymiany jest doceniana i poszukiwana na rynku. A wzrost jest jednak konsekwencją faktu, że utrzymujemy i rozwijamy naszą platformę z ciągłymi innowacjami. ”

Giełda oferuje dostęp do ponad 52 000 papierów wartościowych w różnych klasach aktywów, aw kwietniu obroty handlowe w wysokości 106,5 mld CHF (107,7 mld USD).

Jednak liczba ta stanowi spadek o 30% wolumenów handlowych w porównaniu z poprzednim miesiącem, podczas gdy liczba transakcji na giełdzie spadła również o 36,7% do 4 386 692, zgodnie z jego najnowszymi danymi.

Post Virtu zaczyna handel na sześciu szwajcarskich wymianie pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*