Wave Labs integruje spojrzenie na dane kupna z systemem handlu kredytowym ELISA

Główna » Kup stronę » Wave Labs integruje spojrzenie na dane kupna z systemem handlu kredytowym ELISA
Wysłany przez:
forex-generator

WAVE LABS zintegrowało dane z rynków przeglądania przeglądarki po stronie danych z po stronie danych z systemem handlu kredytowym ELISA przed wprowadzeniem w tym roku.

Integracja dwukierunkowa będzie oznaczać, że użytkownicy ELISA (aplikacja szukająca płynności elektronicznej) będą w stanie wykorzystać dane dotyczące handlu europejskiego po stronie kupna, jednocześnie przyczyniając się do sieci.

“Ten kawałek pracy pozwala klientom kupującym bezproblemowo przyczynić się do swoich transakcji, umożliwiając im udział w naszej sieci udostępniania danych bez potrzeby pracy technicznej”, Paul O’Brien, założyciel i dyrektor generalny GLOMPSE , powiedział Trade.

“Ponadto integracja z ELISA oznacza, że ​​klienci mogą wykorzystać pełną wartość zestawu danych z widokiem na ich przepływ pracy”.

System zarządzania wykonywaniem kredytów (EMS) korzysta z chmury API do zamówień i realizacji transakcji i jest pomysłem byłego szefa handlu Nordea Asset Management, Miles Kumaresan, który uruchomił Wave Labs w 2018 r.

Jest powiązany z głównymi systemami egzekucji, które obejmują wszystkie obszary handlu o stałym dochodzie i laboratoriów WAW potwierdził w maju ubiegłego roku, że dodał do listy trzech nowych dostawców płynności, Bloomberg, UBS Bondport i MTS.

Później ukończył kontrolowane ćwiczenie handlowe w czerwcu, w którym paryska Groupama Asset Management wykonała pierwszy handel obligacjami z Bank of America Merrill Lynch i Morgan Stanley.

“Z przyjemnością udostępniamy, że wersja ELISA zaplanowana na wprowadzenie klientów pilotażowych w Q2 i Q3 2022 będzie miało spojrzenie zintegrowane z jego koncentrują na płynności. po stronie dzielenia się ” – powiedział Kumaresan.

Obserwuj handel Głęboko zagłębić się w systemy zarządzania o stałym dochodzie i ich ewolucję, w tym spostrzeżenia Kumaresan na uruchomieniu ELISA tutaj.

Pierwszy pilot, który został wprowadzony w drugim kwartale, będzie dostępny tylko dla klientów, podczas gdy drugi pilot oczekiwany w trzecim kwartale spowoduje, że pojawi się na szerszym rynku.

Post Wave Labs integruje spojrzenie danych po stronie kupna z systemem handlu kredytowym ELISA, pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*