Ważne jest, aby wdrożyć skonsolidowaną szlak audytu, mówi SIFMA

Główna » Rozporządzenie » Ważne jest, aby wdrożyć skonsolidowaną szlak audytu, mówi SIFMA
Wysłany przez:
forex-generator

Wdrożenie skonsolidowanego systemu informacji o kliencie i informacjach dotyczących konta doświadczyło ciągłych opóźnień, ponieważ został pierwotnie zatwierdzony przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w dniu 15 listopada 2016 r.

w prawie sześciu -Opóźnienie, SIFMA wydał publiczne oświadczenie uzasadniające decyzję o opóźnieniu wdrożenia systemu informacji o kliencie CAT i konta.

“SIFMA uważa, że ​​SRO mieli poprawne, aby opóźnić wdrożenie systemu informacji o kliencie CAT i konto do czwartego kwartału 2022 r.” – powiedział Kenneth E. Bentsen, prezes i dyrektor generalny SIFMA. “To pomoże firmom w rozwiązywaniu wyzwań dotyczących raportowania. i zezwalaj na naprawę innych problemów. ”

CAT stara się opracować pojedynczą bazę danych, która dokładnie śledzi handel papierami wartościowymi za pośrednictwem amerykańskiego krajowego systemu rynku (NMS), USA System akcji handlowych.

pierwotnie przyjęty przez SEC w 2021 r., Reguła 613 rozporządzenia NMS stanowiła, że ​​władzy organ regulacyjny amerykańskiego przemysłu finansowego (FINRA) do pracy wraz z krajowymi wymianami papierów wartościowych – wspólnie określany jako organizacje samoregulacyjne (SRO) – do Prześlij plan dla CAT do kwietnia 2013 r.

Jednak kilka opóźnień związanych z SRO zobaczyło tylko początkowy plan przedłożony we wrześniu 2014 r., Który dodano do niego trzy rundy poprawek, aż do ostatecznego zatwierdzenia w listopadzie 2016 r. .

The SROs initial plan intended for the first phase of reporting, for the SROs themselves, to begin in November 2017 and the second phase, which would consist of participation from most of the other industry members, in November 2018. The third phase miał nastąpić w listopadzie 2019 r., Obejmując małej branży.

wymiany, Jednak poprosił jednak o kolejne opóźnienie tuż przed pierwotnie zaplanowaną datą rozpoczęcia w 2017 r. Wdrożenie CAT nadal doświadczało opóźnień do tego momentu, powodując, że SIFMA po raz kolejny przemawiał na temat opóźnienia – podkreślając znaczenie poprawy.

“Po pełnym wdrożeniu CAT będzie największą bazą danych detalicznych i instytucjonalnych danych handlowych. i inne konto instytucjonalne w Ameryce ” – dodał Bentsen.

” Konieczność poprawności jest niezbędna. W tym celu ponownie wzywamy SEC do przyjęcia propozycji bezpieczeństwa danych CAT w sierpniu 2020 r., Która ma na celu znaczne zwiększenie bezpieczeństwa danych przechowywanych w CAT. ”

Post Ważne jest, aby uzyskać wdrożenie skonsolidowanego Audyt Trail Right, mówi Sifma pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*