Wersje Papierowe Handlu

Główna » Systemy obrotu » Wersje Papierowe Handlu
Wysłany przez:
forex-generator

Papier opcja tradingu jest termin używany do opisania, jak chcieliśmy ocenić wariant systemu handlu bez użycia prawdziwych pieniędzy. Istnieją pewne zalety, w tym.

1.Jesteś w stanie udowodnić sobie, czy system wybrałeś lub zostały przeszkolone w istocie dochodowe. To również daje możliwość dostosować i ulepszać system i widzę skutki finansowe bez rzeczywistego ryzyka. To daje pewność w samym systemie.

2. Doświadczenie rozwiązaniem papierowej handlu “pociągi”, jak reagować na niekorzystne warunki rynkowe. Składnik każdego stojącego system handlu opcje binarne jest assmption, że procent od transakcji, prawdopodobnie, będą nieopłacalne. Trzeba być psychicznie przygotowany do tego. Jeśli ustawiony stop loss jest częścią systemu, to musisz mieć doświadczenie odszkodowanie, zanim zdecydujesz się zacząć korzystać z własnych środków.

3. Najbardziej udane przedsiębiorcy opcji twierdzą, że 90% udanego handlu zależy od psychologii. Potrzebny jest odpowiedni nastrój przy podejmowaniu decyzji handlowych. Gdy przyjmujesz myślenie gracza, będziesz wiedzieć, ból straty hazardu. Ważne jest, że patrzysz na handel z myśleniem poważnego przedsiębiorcy. Każdego dnia będziesz podejmować decyzje biznesowe na podstawie surowych kryteriów. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na odpowiedniego ustawienia i sygnałów potwierdzenia, więc nie popełnia błąd, próbując przewidzieć sytuację na rynku, zanim on pokazuje ci, gdzie to się dzieje.Trzeba ćwiczyć, jak zarządzać swoim kapitałem handlowym i używać rozmiar pozycji w sposób systematyczny, co oznacza, że nie ryzykujesz zbyt wiele pieniędzy na jednej transakcji. Możesz zrobić kilka błędów tego typu i “czuć” konsekwencje chciwości lub zbędne ryzyko. Papier opcja handlu-to nie tylko o identyfikacji możliwości handlu, ale i o nauce samodyscypliny, która jest niezbędna, aby odnieść sukces.Gdzie i jak na papierze TradeThe najbardziej popularne opcje brokerów, Jak TradeKing, OptionsXpress i ThinkorSwim, zawierają atrakcyjne właściwość, która pozwala papierowej handlu, bez uciekania się do prawdziwych pieniędzy. Oferują ci “wirtualnej handlu”, gdzie ceny żywe opcje stosuje się do aktualnej ceny akcji i będziesz mógł wypróbować swoje strategie, nie ryzykując prawdziwych pieniędzy. Ale wszystko inne-rzeczywiście, w tym raporty, które śledzą wszystkie sugestie i maklerskie koszty, tak, że można zobaczyć, że twoje zyski lub straty, gdyby przedmiotem obrotu na własny koszt.Wystarczy dodać wyimaginowany sumę pieniędzy, aby rozpocząć, a następnie przystąpić do realizacji swojego planu handlowego. To doskonały sposób, aby osiągnąć prawdziwą pewność, że naprawdę można zarobić na życie handlem opcjami.Jedna myśl. Papier opcja handlu należy traktować poważnie, do tego, aby być naprawdę przydatne. Losowe podejście, które ignoruje kontrolować swoje transakcje lub wprowadza wątpliwych pozycji, bo wiesz, że tak naprawdę nie można stracić, to niebezpieczna psychologia. Uwierz mi, jak tylko skończysz z użyciem prawdziwych pieniędzy, wszystko się zmieni na poziomie emocjonalnym … tak, aby użyć go jako poważny poligon i będziesz nagrodzony.
Artykuły Tagi:
Możliwość Handlu Papieru, Papier Handlu, Papier Opcja, Prawdziwe Pieniądze

Źródło: darmowe artykuły od ArticlesFactory.com

O AUTORZE
Owen opcji już wiele lat i pisze dla “Options-Trading-Mastery.com” – popularne witryny, które opinie najlepsza opcja handlowych systemów i usług wyczerpujące informacje na temat opcji handlu w ogóle.