Weteran Alfa Banku dołącza do BCS Global Markets, by pokierować działem FX

Główna » Sprzedaj stronę » Weteran Alfa Banku dołącza do BCS Global Markets, by pokierować działem FX
Wysłany przez:
forex-generator

Weteran Alfa Banku dołącza do BCS Global Markets, by pokierować działem FXRussian brokera BCS Global Markets wyznaczyła byłego zastępcę szefa wymiany walutowej w Alfa Banku, Władimira Samochwałowa, na szefa działu walutowego.

Samokhvalov dołącza do BCS Global Markets jako szef działu walutowego alfa banku, gdzie przez ponad 10 lat pełnił funkcję zastępcy szefa działu wymiany walut.

W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za opracowanie krajowej i międzynarodowej strategii produktowej FX, stworzenie modelu sprzedaży FX dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych oraz opracowanie platformy FX do wykorzystania we wszystkich rozwiązaniach bankowości inwestycyjnej w BCS.

“Rozwój konkurencyjnej linii produktów, kompleksowy model pokrycia klienta i skuteczna platforma bankowa to kluczowe priorytety rozwoju BCS GM”, powiedział Maxim Safonov, co-chief executive w BCS Global Markets, który Samokhvalov zgłosi się bezpośrednio do.

“Nie mamy wątpliwości, że imponujące doświadczenie i wiedza sektorowa Vladimira pomogą BCS GM zbudować najnowocześniejszą platformę FX, która zabierze nasze operacje FX i pakiet produktów na nowy poziom.”

Samokhvalov powołanie przychodzi w okresie ciągłej ekspansji w BCS we wszystkich swoich ofertach produktowych.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy, rosyjski dom maklerski wybrał kilka starszych osób z niektórych największych instytucji na rynku, w tym HSBC, Citi i Sova Capital, aby pobudzić wzrost w całej bankowości inwestycyjnej, globalnych akcji, usług prime i działów o stałym dochodzie.

Ostatnio w grudniu firma wyznaczyła byłego starszego analityka kredytowego w firmie badawczej Tellimer jako nowego zastępcę szefa badań o stałym dochodzie.

Po Alfa Bank weteran dołącza BCS Global Markets na czele działu FX pojawił się pierwszy na HANDLU.