Wielka brytania nie może przyjąć CSDR kupić-w post-kwartał, miesiąc) tryb

forex-generator

Wielka brytania nie może przyjąć CSDR kupić-w menu po wyjściu wielkiej Brytanii wielka Brytania może podjąć decyzję o nie przyjmować kupić-w tryb centralnego regulowania depozytów (CSDR) po jej wyjściu z Unii europejskiej, eksperci powiedział.

jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych aspektów trybu rozliczeniowy dyscypliny (special drawing rights), kupić w tryb mających na celu zwiększenie efektywności rozliczenia. Jednak wielu uczestników ostrzegł, że to może mieć znaczące negatywne skutki dla handlu i płynności według klas aktywów.

wpisowe, które używają obecnie, według własnego uznania, ponieważ mogą one stworzyć nieprzewidywalne koszty, stosowane przez uczestników rynku do zarządzania rozliczenia ryzyka w przypadku nieudanej transakcji, jako kupujący idzie do rynku dla obligacji z drugiej strony. W branży, mówić o wielkiej Brytanii, potencjalnie nie przyjmując ten aspekt regulacji nabiera tempa.

“należy spodziewać się odbywać i w czasie lotu zasady muszą być zatwierdzone jak jest, bez żadnego nadzoru, przenosząc się z Esma i komisji Europejskiej przeprowadzce do Bank of England,” mówi Emma Johnson, dyrektor ds. papierów wartościowych usługi regulacji i reform rynkowych w Deutsche Banku, w ostatnim czasie event-przemysł w Sztokholmie.

“, Ale musimy pamiętać, że nie mogą być pewne zmiany w brytyjskich aktów prawnych. To jest, gdzie wyjściu wielkiej Brytanii z UE stwarza problemy dla istniejących i proponowanych przepisów UE: dyrektywa dyrektywą mifid, MiFIR, emir i CSDR wiosną, naturalnie, na umysł. Oczekuje się, że CSDR będzie stara jak jest, ale trwają spory o tym, że wielka Brytania będzie przyjmować wpisowe. Wielka brytania może zdecydować, że nie chcesz brać buy-in trybu i po prostu uregulowania kary”.

inni eksperci potwierdzili handlu uważają, że to może być prawdziwym wyzwaniem po zakończeniu okresu przejściowego w wielkiej Brytanii na 1 stycznia 2021 roku. Do tej pory wielka Brytania zobowiązała się stosować zasady w okresie przejściowym.

kontrowersyjny trybu

we wspólnym liście Europejskiej organizacji komisji papierów wartościowych i rynków (fontanna esma) opublikował w styczniu 2020 roku, zbiór stowarzyszeń handlowych wezwał etapowego podejścia do uregulowania dyscypliny trybu (special drawing rights), a także odroczenie obowiązkowych buy-inów.

w liście, handel organami, powiedział: “obowiązkowych buy-inów, jak się oczekuje, doprowadzi do szerszego bid-oferta dotyczy rynku pieniężnym, zmniejszają efektywność rynku i wyeliminować bodźce dla Land inwestycje w papiery wartościowe udzielanie kredytów i REPO na rynkach, i w końcu może przyczynić się do uregulowania w UE Цдцб z mniej płynnych papierów wartościowych.”

wszczęciu w stosunku do wadliwego kontrahenta będzie odpowiedzialność prawną zgodnie z CSDR, posiadające wystarczającą elastyczność czasu, aby zakończyć proces. Wypłaty różnicy między kupić-cena lub odszkodowanie pieniężne powinny również być wykonane nie organizacje.

elementy trybu rozliczeniowy dyscypliny CSDR były kontrowersyjne, w szczególności obowiązkowy wykup-w regulaminie nie osady”, – powiedział Nick Bailey, dyrektor w ciągu Duff & zgodność Phelpsa i normatywno-doradczej praktyką. “Podczas gdy niektóre z CSDR już weszła w życie, spełnienie zasad rozliczenia dyscyplina została odłożona na przyszły rok, a w wielkiej Brytanii-teoretycznie może zdecydować, że nie chcesz wykonywać te zasady”.

po intensywnym lobbingu w branży, europejscy regulatorzy przesunięta data realizacji SDR 1 stycznia 2021, jednak wiele osób uważa, że to rozszerzenie nie rozwiąże wiele problemów branży.

automaty organizacji zjednoczyli się w proteście

branżowe stowarzyszenie nadal proszą o odroczenie obowiązkowe wpisowe trybu, aż do momentu, gdy skutki sankcji i inne środki, mające na celu uregulowanie skuteczność.

w liście z listopada organizacje dodał, że komisja Europejska musi przeprowadzić dogłębną analizę wpływu na kupić-w tryb w tym okresie, a także zaproponowana wymiana obowiązkowe wpisowe, z dodatkowym prawej strony przyjmującej, aby pozwolić na zakup-nie świadczenie kontrahenta.

“wielka Brytania ma najważniejszą instrumentach i notowań rynków w Europie i wiele narzędzi, jak na przykład akcje z małej kapitalizacji, nie handluj na oczyszczoną zamówienia książek w wielkiej Brytanii, ale całkowicie polegać na rynek producenci, aby zapewnić płynność” – powiedział Bailey. “To sprawia, że proponowany tryb rozliczeniowy dyscyplina kluczowym zagadnieniem dla uczestników w tych konkretnych rynkach wielkiej Brytanii.

“w jakim stopniu wielka Brytania chcą odejść od przepisów UE w najbliższych latach, nadal nie jest jasne, ale jeśli wielka brytania nie weźmie CSDR obliczonej dyscypliny, trybu, jak spodziewam się, że będzie, to będzie, mam nadzieję, robić to ostrożnie.”

na 27 lutego 2020 r. rząd wielkiej Brytanii opublikował swoje podejście do przyszłych stosunków z UE, który obejmował swoje stanowisko w sprawie regulacji rynków usług finansowych.

“, jak wielu z nas podejrzewa, rząd zakłada, że go szukają, aby złagodzić ciężar regulacji jak wielka Brytania wychodzi z UNII europejskiej. Będąc w stanie mieć więcej autonomii w kwestiach prawnych, z pewnością wygląda jak “czerwona linia” dla rządu wielkiej Brytanii, tak jak to wygląda w wielkiej Brytanii przyszłej roli na arenie międzynarodowej poza UE”, – powiedział Mark Turner, dyrektor zarządzający w Duff & Phelpsa zgodność prawnych i praktyce doradczej.

i opublikowany w PTN, 06 marca 2020 09:48:49 +0000

Wysłany przez: Anton Sergeev