Władze wielkiej plany działań w sytuacjach awaryjnych koronawirusy branży

forex-generator

Władze wielkiej Brytanii ocenie branży koronawirusy planówbanki i duże instytucje finansowe w wielkiej Brytanii szacuje się na plany działań w celu walki z potencjalnego dalszego rozprzestrzeniania się коронавируса.

nadzoru finansowego (FCA) i Bank Anglii aktywnie rewidują plany na szerokiej gamy firm, władze powiedział w oświadczeniu, oprócz Ministerstwa finansów, jak oni monitorują wpływ wybuchu na przedsiębiorstwa.

“oczekujemy, że wszystkie firmy mają plany na wypadek nieprzewidzianych okoliczności do walki z dużymi wydarzeniami” – czytamy w oświadczeniu. “Wraz z bankiem, aktywnie rewidują plany działania wielu firm. To obejmuje ocenę ryzyka operacyjnego zdolność firm nadal działać skutecznie i działania firmy biorą do obsługi i wsparcia swoich klientów”.

dodał, że firmy powinny podejmować wszelkie uzasadnione kroki w celu przestrzegania przepisów zobowiązań, w tym zapewnić możliwość wprowadzania zleceń i transakcji sprawnie i dalsze korzystanie z nagrań podczas handlu. ARC dodał, że firmy muszą spełniać standardy, on nie będzie miał nic przeciwko temu, aby pracownicy, którzy pracują z domu lub kopii boisk.

różne wiadomości zauważa, że duże banki takie jak Goldman Sachs, gp Morgan “БНП Париба”, banku UBS i Citigroup, w środku testowanie kopii zapasowych handlowych na obrzeżach Londynu, aby zapewnić minimalne szkody, jeśli wirus rozprzestrzenia się.

bank HSBC został zmuszony ewakuować swoją Canary Wharf parkiecie rano po tym, jak analityk zakażonych коронавирусом, według raportu od wiadomości finansowych. Grupy wymiany oraz podejmują środki w celu zwalczania ewentualnego wybuchu.

globalne rynki ucierpiały od dystrybucji коронавируса, wielka Brytania i giełda w USA cierpi na ich gorszą tygodnie – od 24 do 28 lutego – od początku światowego kryzysu finansowego w 2008 roku. Rynki tak сплотилась po kilku banków centralnych, w tym w wielkiej Brytanii i USA zobowiązały się podjąć działania w celu wsparcia gospodarki.

amerykański bank inwestycyjny Goldman Sachs także zakazano pracownikom od nieistotnych podróży służbowych jako środki ostrożności, aby uniknąć dalszego rozprzestrzeniania się коронавируса. Morgan też zrobił podobny ruch za tydzień do tego.

“chcemy zrozumieć ciśnieniach [firmy] i będzie ciąg dalszy naszego aktywnego dialogu z przedsiębiorstwami, instytucjami i organizacjami branżowymi w najbliższych dniach i tygodniach. Będziemy trzymać nasze zalecenia w razie potrzeby” regulator wielkiej Brytanii zawarły.

w opublikowanym w czwartek, 05 marca 2020 12:10:29 +0000

Wysłany przez: Anton Sergeev

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*