Wprowadzony przez głośniki ogłoszony w London Roadshow

Główna » Rozporządzenie » Wprowadzony przez głośniki ogłoszony w London Roadshow
Wysłany przez:
forex-generator

W ciągu zaledwie tygodniowy skład All-Star spotka się na londyńskiej giełdzie inauguracyjnej na imprezie inauguracyjnej w handlu MIFID II Review Roadshow Series, rozpoczynając szereg wydarzeń organizowanych na wiodących giełdach giełdowych w Europie.

Debiutanckie wydarzenie w Londynie, już prawie w pełni subskrybowane, wybierze do podobieństw (i różnic) między podejściem w Wielkiej Brytanii i UE i zbadał najnowsze postępy w zakresie przeglądu rynku hurtowego, a także kluczowych problemów dotyczących nadchodzącego regulacyjnego Aktualizacje i to, co mogą oznaczać dla rynku.

Claudia Trauffler , szef rynków kapitałowych w HM Skarbcu, otwiera dzień z aktualizacją najnowszego podejścia regulacyjnego w Wielkiej Brytanii; Następnie następny adres Stephen Hanks , Manager, Polityka rynkowa w Wielkiej Brytanii Financial Conduct Authority (FCA).

Pierwszy panel, koncentrujący się na rozbieżności regulacyjnej Między Wielką Brytanią a UE jest moderowany przez Anish Puaar z Rosenblatt Securities, do którego dołączy Matthew Coupe , współprzewodniczący komitetu regionalnego Fix EMEA i dyrektor ds. Struktury rynkowej EMEA w Barclays, wraz z Tom Stenhouse , Kierownik ds. Handlu papierów wartościowych w Turquoise i Virgie Saade , szef polityki rządowej i regulacyjnej Europy w Citadel Securities.

Druga dyskusja zostanie prowadzona przez Jonathan Herbst , globalny szef regulacji usług finansowych w Norton Rose Fulbright, badając, w jaki sposób nowa propozycja europejskiej skonsolidowanej taśmy może wpłynąć na rynek po obu stronach kanału. Prelegenci obejmują Gareth Exton , szef usług egzekucyjnych i ilościowych w Liquidnet, Irina Sonich-Bright , szef zarządzania produktem, globalne usługi wykonawcze w Credit Suisse, i Adam Jackson , VP Public Policy Group w BlackRock.

Wreszcie, trzeci panel dnia bada jakość danych, z moderatorem David Nowell , dyrektorem niewykonawczym i członkiem zarządu w KOR Financial, sprawdzając, dlaczego organy regulacyjne nadają priorytet jakości danych MiFID II i co firmy muszą zrobić, aby spełnić ich oczekiwania. Panel z zadowoleniem przyjmuje Matthew Vincent , dyrektor strategii raportowania regulacyjnego w Unavista, Virgie O’Shea , CEO i założyciel Firebrand Research oraz Stephen Collie , szef inżynierii sprzedaży w Finbourne Technology.

Dodatkowe prezentacje, dyskusje, wywiady i możliwości nawiązywania kontaktów będą dostępne przez cały poranek, kończąc bezpłatny lunch dla wszystkich uczestników i delegatów.

miejsc wypełnia się szybko, więc zarejestruj się tutaj, aby zagwarantować swoje miejsce.

Wprowadzony przez London Roadshow, który ogłoszono London Roadshow, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*