Wyzwania w komunikacji z brokerami rosną po stronie kupna, badanie stwierdza,

forex-generator

Almost połowa uczestników rynku po stronie kupna zgodziła się, że w 2020 r. nasiliły się wyzwania związane z komunikacją zewnętrzną, wynika z raportu Redlap Consulting with Plato Partnership.

W raporcie zbadano 64 dyrektorów generalnych, szefów badań, sprzedaży, handlu, IT i zgodności w całej branży, a 41% respondentów po stronie kupna odnotowało trudności w komunikacji podczas globalnej pandemii, często z dotarciem do swoich kontrahentów po stronie sprzedaży.

Z drugiej strony, tylko 20% kolegów po stronie sprzedaży zgłosiło spadek komunikacji zewnętrznej, ale stwierdziło, że doświadczyło wyższego poziomu wyzwań związanych z komunikacją wewnętrzną.  

Zarówno kupna i sprzedaży firm po stronie znaleźć trudności w replikacji rozmów ad-hoc lub twarzą w twarz burzy mózgów za pomocą wirtualnej interakcji, raport dodał, co prowadzi do zmiany podejścia z bardziej regularnych i strukturalnych catchups.

Ponadto badanie wykazało, że 53% firm po stronie kupna i 70% firm po stronie sprzedaży planuje zwiększyć swoje inwestycje w technologię, aby zaradzić różnym zmianom w branży spowodowanym pandemią.  

“Jednym z kluczowych wynos jest to, że w całej branży nie ma jednego wspólnego narzędzia komunikacji”, powiedział jeden szef handlu z globalnego wybrzuszenia nawiasu. “Każda organizacja jest silosowata, AFME używa Blue Jeans, ale nie mamy pozwolenia na korzystanie z BlueJeans. Zajęło nam dziewięć miesięcy, aby uzyskać zoom zatwierdzony, ale inne firmy korzystają z WebEx lub Microsoft Teams.

“Musi istnieć jakaś standardowa specyfikacja zabezpieczeń, z których branża jest wygodna w użyciu, a następnie nie ma znaczenia, podnieśmy sześć najlepszych i wykorzystajmy wszystkie te rozwiązania.”  

Firmy komunikacyjne rozpoczęły w ostatnich miesiącach różne inicjatywy w celu rozwiązania problemów związanych z nowo zdalnymi warunkami pracy. Ostatni był Symphony w grudniu, który rozszerzył swój system wiadomości z dodatkiem platformy aplikacji niskiego kodu od dostawcy oprogramowania Genesis Global Technology.

Symphony and Genesis powiedział w tym czasie, że rozszerzone rozwiązanie było w odpowiedzi na rynki finansowe społeczności jest coraz bardziej zależne od elektronyfikacji i narzędzi współpracy w celu zmniejszenia ryzyka i zwiększenia wydajności podczas pandemii. 

Post Wyzwania w komunikacji z brokerami rosną po stronie kupna, wyniki badań pojawiły się jako pierwsze na THE TRADE.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*