XTX Markets działa z Wiedeńską Giełdą Papierów Wartościowych w celu handlu na rynku gotówkowym

forex-generator

XTX Markets działa z Wiedeńską Giełdą Papierów Wartościowych w celu handlu na rynku gotówkowymLondon animator rynku XTX Markets został żywy jako członek obrotu na rynku pieniężnym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Wiedniu.

XTX Markets zapewni dodatkową płynność z zleceniami stałego kupna i sprzedaży jako animator rynku dla austriackich firm w krajowym indeksie ATX, powiedział wiedeński operator giełdowy Wiener Börse.

“W ciągu ostatnich 20 lat liczba międzynarodowych członków handlu pomnożyła się”, powiedział Dyrektor Generalny Wiener Börse, Christoph Boschan. “Dziś generują większość naszych obrotów handlowych. Jesteśmy dumni, że oprócz naszych silnych lokalnych banków, możemy zapewnić doskonałą globalną sieć naszym spółkom notowanym na giełdzie. To wszystko w miksie.”

Z XTX Markets, Wiedeńska Giełda Papierów Wartościowych ma obecnie 87 członków obrotu, w tym 26 austriackich i 61 międzynarodowych banków i firm papierów wartościowych.

We wrześniu Wiedeńska Giełda Papierów Wartościowych dodała brokera BRK Financial Group jako członka handlowego. BRK jest głównym brokerem detalicznym w Rumunii i jest członkiem-założycielem Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie.

Na początku czerwca Wiener Börse przedłużył 20-letnie partnerstwo technologiczne z niemiecką grupą deutsche börse pięć lat przed terminem.

Zgodnie z umową Wiener Börse, w tym Wiedeńska Giełda Papierów Wartościowych i giełdy partnerskie w Budapeszcie, Lublanie, Pradze i Zagrzebiu, będzie nadal korzystać z systemu obrotu Deutsche Börse T7 w celu zapewnienia swoim klientom technologii wymiany. System obrotu Deutsche Börse

działa na austriackim rynku pieniężnym od 1999 r., a po nawiązaniu połączeń w Europie Środkowej i Wschodniej Wiener Börse oferuje handel na pięciu rynkach.

Post XTX Markets idzie na żywo z Wiedeńską Giełdą Papierów Wartościowych w handlu gotówką pojawił się jako pierwszy na HANDLU.