Zakończ teraz nabycie technologii handlowych przez 7ridge

Główna » Technologia » Zakończ teraz nabycie technologii handlowych przez 7ridge
Wysłany przez:
forex-generator

Firma Growth Equity 7ridge, zakończyła swoje nabycie oprogramowania handlowego instrumentu pochodnego i technologie handlowego SAAS Dostawcy International. Nabycie do 7ridge’a zostało po raz pierwszy ogłoszone 31 października i trwało mniej niż dwa miesiące, w dniu 21 grudnia.

z 7ridge jako nowych właścicieli Keith Todd będzie przyjmować rolę CEO, zastępując Tim Gannnopulos, byłego CEO i przewodniczącego Zarządu Technologii Trading International, który pozostanie aktywnie zaangażowany w spółkę.

TODD ma ponad 20 lat przywództwa branżowego w technologii rynków finansowych z FFFastFfill, jonem i obecnie KRM22. W tym czasie ogłoszono nabycie przez 7ridge, Todd powiedział, że firma miała agresywny plan mapy produktów i ekspansji na rynku.

“Od dawna byłem zdecydowany wierzący władzę SaaS, aby dostarczyć klientom lepszą technologię, większe oszczędności kosztów i bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Jestem podekscytowany tym możliwością prowadzenia TT w kolejnej fazie transformacyjnej z wybitną nową platformą SaaS i infuzją kapitału wzrostu z 7ridge. ”

7ridge, jest specjalistyczną firmą kapitałową, która inwestuje w technologie transformatywne. Jego inwestycja będzie paliwa wzrostowi ekologicznego technologii i umożliwienia przedsiębiorstwu w przyszłości ukierunkowane nabycia strategiczne.

Post nabycie technologii handlowych o 7ridge zakończył się teraz najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*