Asset Credit Management notował pierwszą giełdę ETF

Główna » Systemy obrotu » Asset Credit Management notował pierwszą giełdę ETF
Wysłany przez:
forex-generator

Kredyt Swiss Эссет Zarządzanie listy pierwszy ETF za pomocą Szwajcarskiej giełdziei sześć Szwajcarskiej giełdy papierów wartościowych wymieniłem pierwsze pięć funduszy giełdowych (ETF), uruchomionych sterowania Kredyt Swiss aktywów, po tym jak firma poinformowała w zeszłym miesiącu zaprezentuje produkty, aby zaspokoić rosnący popyt.

“Credit Suisse” został uruchomiony pięć funduszy giełdowych z sześciu, z których cztery są ekologiczne, społeczne i organizacyjne (ESG) i koncentruje się, w porównaniu z liderami USA indeksu MSCI ESG i liderów światowego indeksu MSCI ЭСГ odpowiednio wskaźników.

na ten krok oznacza odrodzenie Kredyt Swiss w przestrzeń, po tym, jak firma sprzedała swój biznes w czasie rzeczywistym w Blackrock komisja jeszcze w 2013 roku. Kredyt Swiss potwierdził w zeszłym miesiącu było by dodać Etf, aby swoje produkty funduszu, przy czym pierwsza strona powinna być podana z sześć, Borsa Итальяна i niemieckiej giełdy.

“nieustannie analizujemy rynek, nowe trendy i potrzeby klientów, aby zapewnić optymalne rozwiązania dla naszych klientów” – Michelle деген, kierownik Kredyt Swiss Эссет Zarządzanie Szwajcaria i EMEA, powiedział w tym czasie. “Strategiczne znaczenie funduszy giełdowych będzie wzrastać w przyszłości, tak jak cyfrowe platformy sprzedaży zyskują coraz większe znaczenie.”

płynności za pięć funduszy giełdowych przez Credit Suisse w Europie, który łączy się z sześciu segmentów w czasie rzeczywistym jako market maker, a także przedsiębiorcy przepływu. Najnowszy dodatek w czasie rzeczywistym na Szwajcarskiej giełdzie papierów wartościowych bierze swój całkowita 1,564 z 25 dostawcami. Według danych operatora rynku, obroty swojego segmentu w czasie rzeczywistym wzrósł o 24$ w 2019 roku w porównaniu z rokiem wcześniej.

“Z nowych produktów, inwestorzy mają teraz dostęp do ponad 100 zrównoważonego ETF na naszej platformie i uzyskać dodatkowe funkcje, aby dywersyfikować swoje portfele,” Daniel Reischuk, starszy ETF i Псвт kierownik ds. papierów wartościowych i giełd w sześć, dodał.

Goldman Sachs Ассет Management i uruchomił trzy inteligentne beta-indeksu funduszy z sześcioma grupę w listopadzie. W ETF na celu zapewnienie detalicznym i instytucjonalnym inwestorom możliwość dywersyfikacji portfeli z USA, Chin i rozwijających się rynków aktywów bazowych.

i opublikowany w Btp, 17 marca 2020 14:46:24 +0000